HUDOBNINY.net
akciová cena Automatický bubeník BeatBuddy Mini 2 Singular Sound

Automatický bubeník BeatBuddy Mini 2 Singular Sound

BeatBuddy Mini 2 nástupcom populárneho automatického bubeníka v podobe pedálového efektu, ktorý si p Viac detailov

HN194205

na objednávku

145,00 € s DPH

-17%

175,00 € s DPH

Automatický bubeník BeatBuddy Mini 2 Singular Sound - ...

BeatBuddy Mini 2 nástupcom populárneho automatického bubeníka v podobe pedálového efektu, ktorý si pre jeho skladnosť a jednoduché ovládanie obľúbili predovšetkým gitaristi a basáci. Všetky funkcie predchádzajúcej verzie boli zachované, novinkou je väčšie množstvo uložených skladieb a prepracovaný switch, umožňujúca pohodlnejšie ovládanie.

BeatBuddy Mini 2 obsahuje bicie sample v šestnásťbitové kvalite a na výber je z desiatich bicích setov, dvadsaťjeden žánrov (napríklad metal, hip-hop, country, blues, techno, tango, reggae, latinčina, funk, bossa nova a ďalšie) a dvoch stoviek piesní. Nechýba ani rôzne takty.

Ovládanie pedálu je veľmi jednoduché. Pomocou krátkych, dlhých a dvojitých zošliapnutí pedálu môžete do rytmu vkladať priamo pri hre intra, prechody alebo breaky a vytvoriť tak komplexný sprievodnou štruktúru s rôznymi rytmami pre slohy, refrény a bridge. Vizuálne informácie o rytmu a štruktúre poskytuje metronóm a štvorica diód. Samozrejmosťou je funkcia tap tempo.

Už nikdy nevystupujte sami. BeatBuddy je spoľahlivý parťák, ktorý dodá vašej hre pevný základ, a navyše sa s ním nebudete musieť deliť o honorár. 

  • Počet zvukov: 9
  • Počet predvolieb: 24
  • Počet skladieb: 200
  • USB: Nie
  • MIDI: Nie
  • Adaptér: Áno

ďalší si kúpili aj toto

ďalší si kúpili aj toto

Ďalšie podobné produkty