HUDOBNINY.net

Automatický bubeník BeatBuddy Singular Sound

BeatBuddy je automatický bubeník v podobe pedálového efektu a je tak vhodný predovšetkým pre gitari Viac detailov

HN163503

0868361000004

na objednávku

330,00 € s DPH

Automatický bubeník BeatBuddy Singular Sound - Detaily

BeatBuddy je automatický bubeník v podobe pedálového efektu a je tak vhodný predovšetkým pre gitaristov a basgitaristov, môžeme pohodlne umiestniť do pedalboardu a všetky doprovody spravovať nohou priamo pri hre.

Zvuky bicích, ktoré BeatBuddy obsahuje, sú nahraté naživo vo vysokej kvalite 24 bitov a nie sú kvantizované (porovnanie na mriežku). Na rozdiel od iných automatických bubeníkov pôsobí veľmi prirodzene.
Bicie môžeme ovládať podobne, ako keby sme úkolovali bubeníka. Pomocou zošliapnutia pedálu môžme do rytmu vkladať priamo pri hre intra, prechody alebo breaky a vytvoriť tak komplexnú sprievodnú štruktúru s rôznymi rytmami pre slohy, refrény a bridge. Vizuálne informácie o rytme nám poskytuje grafický metronóm umiestnený na displeji. Samozrejmosťou je funkcia tap tempo.

Pedál obsahuje 220 prednastavených piesní, 21 žánrov a 10 bicích súprav. K dispozícii je ihneď napríklad metal, hip-hop, country, blues, techno, tango, reggae, latin, funk, bossa nova a ďalšie. Na výber máme je aj z rady taktov. Obsah pedálu si môžeme rozšíriť po pripojení k počítaču o ďalšie zvuky bicích prostredníctvom elektronických knižníc a fór, na ktorých používatelia z celého sveta zdieľajú vlastný obsah.

BeatBuddy rovnako disponuje konektorom MIDI, možme ho tak bez problémov synchronizovať s ďalšími zariadeniami, napríklad Looper-om.

 VÝHODY BeatBuddyho:

Nesťažuje sa, že hráš dlho, krátko, výborne, zle, pomaly, alebo rýchlo., nepije alkohol, nebolí ho hlava, hraje hlučne tak, ako to potrebuješ, nezrýchľuje, nespomaľuje, nechodí fajčiť, nechodí za ženskými, nepotrebuje piš pauzu, neháda sa s tebou, nevraví ti že nehrá na elektrické bicie, nevraví ti že nehrá na akustické bicie, zoberieš ho na pivo kedy chceš a neodvráva ti, aj bubeník si s ním vie precvičovať rytmy, ľahko a intuitívne sa ovláda. 

NEVÝHODY BeatBuddyho:

Nepodelíš sa s ním o honorár, neponúkne ťa slivovičkou a inými fajnovými požívatinami

Rozmery: 127 x 86 x 64 mm

Príslušenstvo

Ďalšie podobné produkty