HUDOBNINY.net

Chromatická pedálová ladička PB-01-RD KORG, červená

Pre tejto pedálovej ladičke nám 100% True Bypass zaisťuje výstup bez straty signálu. Kalibráciu môžm Viac detailov

PITCHBLACK PB-01-RD

4959112100688

nedostupné

Chromatická pedálová ladička PB-01-RD KORG, červená - ...

Pre tejto pedálovej ladičke nám 100% True Bypass zaisťuje výstup bez straty signálu. Kalibráciu môžme na tejto pevnej ladičke nastaviť od 436 do 445 Hz. Detekcia v širokom rozsahu, od E0 (20.60 Hz) do C8 (4186 Hz). Teší nás, že 9V DC výstupný jack umožňuje kaskádové zapojenie napájania s inými pedálmi.

Režimy displeja

LEDkovú stupnicu Pitchblack môžme prepínať do štyroch režimov zobrazenia: Meter, Full Strobe, Half Strobe a Mirror.
 

1. Meter

Má podobné využitie ako ručičkový stupnice, nástroj ladíme tak, že svieti zelená LEDka uprostred LED displeja a obe ladiace LEDky na okrajoch rozmedzí. Ladiace LEDky idú napravo od stredu - ak je ladený tón vyššie a naľavo od stredu - ak je ladený tón nižšie.
 

2. Full Strobe

Nástroj je naladený vtedy, keď LEDky prestanú behať a svietia oboje LEDky na okrajoch rozmedzia. LEDky stupnice prebiehajú zľava doprava - ak je nástroj vyššie a sprava doľava - ak je nižšie.
 

3. Half Strobe

Nástroj je naladený vtedy, keď LEDky prestanú behať a svieti len zelená LEDka uprostred a obe krajné LEDky rozsahu. Ladiace LEDky behajú napravo od stredu - ak je ladený tón vyššie a naľavo od stredu - ak je ladený tón nižšie. Výška tónu je správne, ak svieti iba LEDka uprostred.
 

4. Mirror

Nástroj naladíme tak, že sa LEDky na oboch stranách stretnú uprostred a svietia oboje LEDky na okraji. Do strán nám svieti tým viac LEDiek, čím viac je nástroj rozladený. Ľavé LEDky svietia - ak je nástroj podladený a pravé LEDky nám svietia - ak je nástroj preladený.
 
Našli sme 1 podobný produkt