HUDOBNINY.net
akciová cena Conga Elite Wood 12-1/2 3012CB-BS Toca

Conga Elite Wood 12-1/2 3012CB-BS Toca

CONGA Elite Wood 12-1/2 3012CB-BS Toca Viac detailov

555-0065-790

nedostupné

Conga Elite Wood 12-1/2 3012CB-BS Toca - Detaily

Toca Percussion

FOR HEALTH, FOR SPIRIT, FOR LIFE

Toca Percussion - založené roku 1990 s predstavou a trendom ,, Drum Circle "a spoločného bubnovania. V tejto dobe sa objavil nový ,, Afro-kubánsky" zvuk, ktorý dobijal predné rebríčky a Latinská hudba sa stala populárnou. Ľuďom si čím ďalej viac pozdávalo ručné bubnovanie a hra v skupinkách, ktorá držala kolektív a dovolila voľnosť hry. V tomto Drum Circle ,, krúžku "sa značka TOCA Percussion stala svetovo vyhľadávaným výrobcom, ktorý zaručoval zvuk aj kvalitu a spústy zážitkov nielen pre profesionálov a dospelých hráčov, ale aj pre malé generácie hráčov. Samotná značka ponúka širokú paletu nástrojov, ako napr .: Conga, bonga a Djembe, až po ručné perkusné nástroje, ktoré ponúkajú veľa opcií hry, moderný dizajn a autentický ,, Afro-kubánsky "zvuk. Okrem dvoch-vrstvových drevených konštrukcií korpusov vynikajú Toca Percussion® inovatívnymi a ľahkými Djembes a umývateľnou syntetickou blanou.

Primárne ideou značky je, zblížiť ľudí a vytvoriť z nich jednu veľkú rodinu pre spoločnú hudbu v menšom, či väčšom kruhu. TOCA Percussion umožní hru pre všetky kategórie a tiež pokročilých aj začiatočné hráča, ktoré je zvedú na spoločnos cestu.

Perkusný nástroj conga, tiež známy ako tumbadora, je vysoký, úzky, jednostranný bubon z Kuby. Je populárnym nástrojom v mnohých formách latinskej hudby ako napríklad afro-kubánsky jazz, salsa a latinský rock.

Parametre a špecifikácia:

  • výška: 71cm
  • priemer: 32 cm
  • materiál: ázijský dub
  • ladiaci kľúč: áno
  • stojan: áno
  • farba: vínovo červená
  • krajina pôvodu: Thajsko

Toca sa zaviazala, že bude šetrná k životnému prostrediu. Drevo, ktoré používa na výrobu, sa ťaží z plantáže v Thajsku, kde sú bubny latované a ručne vyrábané miestnymi hudobníkmi. Tento starostlivo spravovaný zdroj zaťažuje životné prostredie omnoho menej ako drevo získané z primárnych lesov.

ďalší si kúpili aj toto

ďalší si kúpili aj toto

Ďalšie podobné produkty