HUDOBNINY.net
akciová cena Conga M854S-TF Matador Custom Tumba LP

Conga M854S-TF Matador Custom Tumba LP

CONGA M854S-TF Matador Custom Tumba LP Viac detailov

555-0008-068

nedostupné

Conga M854S-TF Matador Custom Tumba LP - Detaily

Latin Percussion , tiež známa ako LP , je značka pre perkusné nástroje , so špecializáciou na etnické latinsko-americké nástroje a sú vyrobené tak, aby vyhovovali použitiu v bicích súpravach , orchestrálnych bicích sekciách a podobných rytmyckých aplikáciach. Toto prepracovanie často vyžaduje nielen väčšiu a konzistentnú trvanlivosť, ale aj zmeny zvuku, aby bolo možné hrať na nástroj pri vhodnej hlasitosti bez straty výrazného „pocitu“ jeho zvuku.

História : Spoločnosť LP bola založená v New Yorku v roku 1964 Martinom Cohenom kvôli jeho problémom so získaním nástrojov pre vlastnú potrebu, čiastočne kvôli obmedzeniam dovozu kubánskeho tovaru v dôsledku kubánskej raketovej krízy v roku 1962. V tej dobe nebolo možné kúpiť kongá, bongá a podobné nástroje v kvalite, ktorú používali aj iní umelci, preto si vyrobil vlastné. Po mnohých pokusoch a omyloch priniesol prijateľné výsledky a pre tieto nástroje našiel pripravený trh.

Perkusný nástroj conga, tiež známy ako tumbadora, je vysoký, úzky, jednostranný bubon z Kuby. Je populárnym nástrojom v mnohých formách latinskej hudby ako napríklad afro-kubánsky jazz, salsa a latinský rock.

Latinskoamerické perkusie LP M854STF Matador Custom Tumba Tropical Fusion
12 1/2 "Tumba, vysoký 30", vyrobený z pece sušený, šetrný k životnému prostrediu, dub Siam, LP Matador Soft Strike Rims, ktoré poskytujú extra pohodlie pri hraní, ladiace očká s priemerom 5/16 ", jedinečne tvarované" rohové "bočné dosky, LP Chrániče škrupiny ProCare, hlavy z prírodnej kože. Súčasťou je ladiaci kľúč.

Parametre a špecifikácia:

  • výška: 74cm - 30"
  • priemer: 35cm
  • materiál blany: prírodná sušená koža
  • ladiaci kľúč: áno
  • počet upínacích skrutiek : 6ks
  • držadlo conga - ručný úchop : áno
  • krajina pôvodu: Thajsko 
Latin Percussion sa zaviazala, že bude šetrná k životnému prostrediu. Drevo, ktoré používa na výrobu, sa ťaží z plantáže v Thajsku, kde sú bubny latované a ručne vyrábané miestnymi hudobníkmi. Tento starostlivo spravovaný zdroj zaťažuje životné prostredie omnoho menej ako drevo získané z primárnych lesov.
Ďalšie podobné produkty