HUDOBNINY.net

Elektrická gitara Classic Series 50s Stratocaster Fender, Surf green

Elektrická gitara Fender Classic Series 50s Stratocaster Surf Green zo série klasik 50s. Jej telo j Viac detailov

013-1002-357

717669018528

nedostupné

Elektrická gitara Classic Series 50s Stratocaster Fender, Surf green - Detaily

Elektrická gitara Fender Classic Series 50s Stratocaster Surf Green zo série klasik 50s. Jej telo je vyrobené z výberovej jelše s uretanovým lakovaním. Javorový "V" krk je v štýle Vintage s 21 pražcovým javorovým hmatníkom. Táto gitara má: 3x snímače Vintage Style Single-Coil Strat, špeciálnu elektroniku s S-1 prepínačom, ovládanie Master Volume, 2x Tone a 5-polohový prepínač s pochromovaným hardwarom.

Telo a krk
Telo tohto stratocasteru je vyrobené z osvedčenej jelše chránené polyesterovým lakom, krk je z jedného kusu javora lakovaného lesklým urethanovým lakom. Rádius hmatníka z javora je vymeraný na 7,25 palca, šírka nultého pražca 42 mm, menzúra krku zodpovedá 648 mm, jeho profil je typu Soft V a nájdeme na ňom 21 Vintage Style podvalov.

Snímače a elektronika
Gitara je osadená tromi snímačmi typu single-coil model Fender Vintage Style s AlNiCo magnety, ktoré sa prepínajú 5-polohovým switchom. Tieto sú zvukovo klasickým štandardom pre získanie tradičného "strat" zvuku. Na upravenie zvuku možno použiť potenciometre hlasitosti a dve tónové clony, vďaka čomu nie je problém získať širokú paletu kvalitných zvukov.

Hardware
Tremolo je typicky synchronizované Vintage Style, struny sú ukotvené práve v tremole. Na druhej strane gitary nájdeme mechaniky Fender / Ping Vintage Style, do nich sú struny vedené cez nultý pražec zo syntetickej kosti. Hardvér je chrómovaný, "look" nástroja je úplne vintage, telo pod strunami kryje 1-vrstevnatý pickguard. V továrni sa na nástroj naťahujú struny Fender Super 250R, Nickel Plated Steel 010 - 046.

Séria Classic
Classic je sériou ponúkajúcou nástroje z mexickej Ensenady, ktoré Vás vezmú naspäť do doby päťdesiatych, šesťdesiatych alebo sedemdesiatych rokov. Zvuk, dizajn, výbava - to všetko je podriadené tomu, aby šlo o vierohodné dobové kópie, napríklad všetky plastové časti majú nádych patiny, farby vychádzajú z vtedajšej ponuky a zvuk je jednoducho retro. Takže neváhajte a vyskúšajte ...
Ďalšie podobné produkty