HUDOBNINY.net

Elektrická gitara Classic Series 50s Stratocaster Fender, Surf green

Doručíme pod stromček
Elektrická gitara Fender Classic Series 50s Stratocaster Surf Green zo série klasik 50s. Jej tel... Viac detailov

013-1002-357

717669018528

skladom

699,00 € s DPH

Elektrická gitara Classic Series 50s Stratocaster Fender, Surf green - Detaily

Elektrická gitara Fender Classic Series 50s Stratocaster Surf Green zo série klasik 50s. Jej telo je vyrobené z výberovej jelše s uretanovým lakovaním. Javorový "V" krk je v štýle Vintage s 21 pražcovým javorovým hmatníkom. Táto gitara má: 3x snímače Vintage Style Single-Coil Strat, špeciálnu elektroniku s S-1 prepínačom, ovládanie Master Volume, 2x Tone a 5-polohový prepínač s pochromovaným hardwarom.

Telo a krk
Telo tohto stratocasteru je vyrobené z osvedčenej jelše chránené polyesterovým lakom, krk je z jedného kusu javora lakovaného lesklým urethanovým lakom. Rádius hmatníka z javora je vymeraný na 7,25 palca, šírka nultého pražca 42 mm, menzúra krku zodpovedá 648 mm, jeho profil je typu Soft V a nájdeme na ňom 21 Vintage Style podvalov.

Snímače a elektronika
Gitara je osadená tromi snímačmi typu single-coil model Fender Vintage Style s AlNiCo magnety, ktoré sa prepínajú 5-polohovým switchom. Tieto sú zvukovo klasickým štandardom pre získanie tradičného "strat" zvuku. Na upravenie zvuku možno použiť potenciometre hlasitosti a dve tónové clony, vďaka čomu nie je problém získať širokú paletu kvalitných zvukov.

Hardware
Tremolo je typicky synchronizované Vintage Style, struny sú ukotvené práve v tremole. Na druhej strane gitary nájdeme mechaniky Fender / Ping Vintage Style, do nich sú struny vedené cez nultý pražec zo syntetickej kosti. Hardvér je chrómovaný, "look" nástroja je úplne vintage, telo pod strunami kryje 1-vrstevnatý pickguard. V továrni sa na nástroj naťahujú struny Fender Super 250R, Nickel Plated Steel 010 - 046.

Séria Classic
Classic je sériou ponúkajúcou nástroje z mexickej Ensenady, ktoré Vás vezmú naspäť do doby päťdesiatych, šesťdesiatych alebo sedemdesiatych rokov. Zvuk, dizajn, výbava - to všetko je podriadené tomu, aby šlo o vierohodné dobové kópie, napríklad všetky plastové časti majú nádych patiny, farby vychádzajú z vtedajšej ponuky a zvuk je jednoducho retro. Takže neváhajte a vyskúšajte ...
Ďalšie podobné produkty