HUDOBNINY.net

Gitarová a basová ladička GA-1 KORG

Ladičke GA-1 dodáva Sound Out referenčný tón z interného reproduktora. Funkcia Auto Power Off nám še Viac detailov

KRGA1

4959112069329

nedostupné

Gitarová a basová ladička GA-1 KORG - ...

Ladičke GA-1 dodáva Sound Out referenčný tón z interného reproduktora. Funkcia Auto Power Off nám šetrí životnosť batérie. Odhadujeme približne 100 hodín súvislej práce. 

Táto špeciálna gitarová / basová ladička nám umožňuje zvoliť režim Guitar alebo Bass, a jednoducho tak ladiť podľa automaticky detekovanej výšky. Široké rozmedzie detekcie mán umožňuje podporu 7-strunových gitár (7B až 1E) v režime Guitar a 6-strunových bas (Low-B, Hi-C) v režime Bass. Vstavaný mikrofón je mimoriadne citlivý, čo umožňuje jednoduché a presné ladenie akustických gitár.

Telo so šikmým zárezom

Hoci je GA-1 malá, tenká a ľahká, neurobí nám vďaka svojej vreckovej veľkosti žiadnu hanbu. GA-1 vie presne naladiť akúkoľvek gitaru alebo basu. Na zadnej strane prístroja je oblúkový zárez, ktorý nám umožňuje zasunúť plastikovú kartu a tak postaviť ladičku na provizórny stojanček.

Vysoko presná stupnica

Stupnica využíva LCD ručičku, v kombinácii s vysokým rozlíšením LCD, na ktorom máme ručičku zreteľne a stabilne viditeľnú. Ďalšie vizuálne spätnú väzbu ponúka LEDky, ktoré indikujú odchýlky výšky tónu.

Sound Out - Interný reproduktor dodáva referenčný tón

Okrem vizuálneho ladenia na stupnici, nám ladička GA-1 vie zahrať aj referenčné tóny z interného reproduktora (Sound Out), keď ladíme sluchom. Každým stlačením prepínača Sound prechádzame cyklicky zvuk na výstupe 7B-> 6E-> 5A-> 4D-> 3G-> 2B-> 1E v režime Guitar, alebo LB-> 4E-> 3A-> 2D-> 1G-> HC v režime Bass.

Režim zníženého ladenia Quinta Flat

Režim Quinta Flat u ladičky GA-1 nám umožňuje podporu o kvintu zníženého ladenia, využívaného v heavy metal štýloch. Výsledný zvuk je tak oveľa hutnejší. Väčšina špeciálnych gitarových ladiček podporuje maximálne štyri poltóny pod štandardnú výšku, no GA-1 nám ponúka päť krokov zníženého ladenia, teda až o päť poltónov pod štandardnou výškou. KORG urobil túto ladičku tak, že nám podporuje gitary s dlhým krkom, ktoré majú päť pražcov naviac voči bežným gitarám.

Funkcia Auto Power Off

Prístroj sa nám automaticky vypne, ak ho necháme po dobu 20 minút bez operácie, kvôli šetreniu životnosti batérie.

Približne 100 hodín súvislej práce vydrží táto ladička gitár a bás GA-1 s nízkou spotrebou od KORGu. Napájaná je 2x AAA malými tužkovými batériami.

Ďalšie podobné produkty