HUDOBNINY.net

Gitarové kombo Mustang Mini Fender

Tranzistorové gitarové kombo Mustang Mini 7W Fender, modelingové Viac detailov

230-0066-900

885978126071

nedostupné

Gitarové kombo Mustang Mini Fender - Detaily

Tranzistorové modelingové gitarové kombo s výkonom 7W, 1x6,5" reproduktor, jednokanálové, disponuje 12 efektami (chorus, flanger, tremolo, delay), 24 presetov rôznych zosilňovačov, ovládanie pomocou tlačidiel Preset, Effects, Gain, Volume, Treble, Master, Save, Exit, Tap Tempo, napájanie pomocou adaptéra alebo 6x C batériami, slúchadlový vstup, Aux In, možnosť pripojenia s PC pomocou USB, editácia a jednoduchý update softwarom FUSE.

Fender Mustang Mini je ampmodelingové minikombo, ktoré je ľahko prenosné, mimoriadne skladné a ponúka veľmi rozsiahle zvukové možnosti. Disponuje výkonom 7W a je osadené jedným 6,5 " reproduktorom. Základné zvukové menu predstavuje 24 zvukových presetov umožňujúcich plynulý prechod od fenderovského iskrivého čistého zvuku až po brutálnej metalový distortion. Svoj zvuk ďalej môžete prikrášliť pomocou 12 efektov zahŕňajúcich ako modulačné efekty, tak delay či reverby. Kombo je ideálne pre cvičenie a domáce hranie, disponuje však aj množstvom ďalších funkcií, ktoré značne rozširujú jeho využitie pri domácom nahrávaní. Ak chcete jamovať so svojou obľúbenou nahrávkou, môžete na tento účel využiť stereo - vstup pre CD / mp3. Výstup na slúchadlá je možné tiež využiť ako linkový výstup pre priame nahrávanie. Na rovnaký účel možno použiť aj USB výstup, ktorý umožňuje vysoko kvalitný prenos nastaveného gitarového zvuku do počítača s minimálnou latenciou.
Softvér Fender FUSE, ktorý je voľne k stiahnutiu na webe firmy Fender, ponúka možnosť veľmi detailné editácie zvukových presetov v počítači, sťahovanie upgradovaného firmware či sťahovanie a výmenu presetov s ďalšími užívateľmi softvéru Fender FUSE.
V prípade potreby môžete k aparátu prikúpiť tiež praktický footswitch, ktorý umožňuje prepínanie medzi dvoma obľúbenými presety. Minikombo možné napájať adaptérom aj batériami, takže svoju gitarovú hrou môžete zaujať poslucháča naozaj kdekoľvek. Adaptér je súčasťou balenia. Praktické kovové ucho kombá možno využiť aj ako opierku k nakloneniu kombá pre lepšie počúvanie. Dotiahnutou koncepciu aparátu doplňuje tiež jeho vzhľad - moderná interpretácia klasického fenderovského dizajnu v podobe povrchovej úpravy Carbon Tweed.

Vlastnosti
- Ampmodelingové gytarové minikombo
- Séria: Mustang
- Výkon: 7W
- Reproduktor: 1x 6,5%
- 24 zvukových presetov
- 12 efektov
- Simulácia 8 aparátov
- Tap Tempo
- Chromatická ladička
- Footswitch: prepínanie dvoch obľúbených presetov (nie je súčasťou balenia)
- Dizajn: černý vinyl s textúrou "Carbon Tweed" – moderná interpretácia štylového fenderovského dizajnu, ovládanie zhora, strieborná ochranná mriežka
- Napájanie: adaptér aj baterie, adaptér je súčasťou balenia
- Rozmery (v mm): 170 (hĺbka), 240 (šírka), 240 (výška)
- Hmotnosť: 3,3 kg

Konektory vstupu:
- 6,3mm vstup pre gytaru
- 3,5mm stereo Aux In – využiteľný pre CD / mp3 / mobil
- vstup pre footswitch

Konektory výstupu:
- 3,5mm výstup na slúchadlá, využiteľný tiež ako linkový výstup so simuláciou reproboxu pre priame nahrávanie
- USB výstup – prepojenie s počítačom, editácia presetov, priame nahrávanie

Efekty
- Chorus
- Flanger
- Phaser
- Vibratone
- Vintage Tremolo
- Octave Down
- Small Room Reverb
- Fender 65 Spring Reverb
- Stereo Tape Delay
- Tape Delay + Room Reverb
- Chorus + Hall Reverb
- Vibratone + Room Reverb.

Ďalšie podobné produkty