HUDOBNINY.net
akciová cena Gitarový sluchátkový zosilovač AmPlug2 Classic rock VOX

Gitarový sluchátkový zosilovač AmPlug2 Classic rock Vox

Gitarový sluchátkový zosilovač AmPlug2 Classic rock VOX Viac detailov

VXAP2CR

4959112125094

posledné kusy skladom

36,90 € s DPH

-24%

49,00 € s DPH

Gitarový sluchátkový zosilovač AmPlug2 Classic rock Vox - ...

Vďaka obľúbeným zosilňovačom série amPlug2 si môžete na gitaru zahrať kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí len zapojiť zosilňovač priamo do gitary a pripojiť k nemu potom svoje obľúbené slúchadlá.

Model Classic Rock verne napodobňuje zvuk klasického, rockového soundu s charakteristickým, skresleným zvukom 100W britských zosilňovačov. Každý zosilňovač amPlug 2 je osadený kvalitnými analógovými obvodmi.

K inštalácii nie sú potrebné žiadne káble. Jednoducho len zastrčíte konektor zosilňovača priamo do gitary. Tento zosilňovač do slúchadiel je jednoducho najjednoduchší spôsob, ako si kedykoľvek užiť autentický zvuk gitarového zosilňovača.

Detaily:

 • Deväť voliteľných efektov (Chorus x 3, Delay x 3, Reverb x 3)
 • Vylepšená simulácia charakteristiky reproboxu pre ešte realistickejší zvuk
 • Viacstupňový obvod pre generovanie zisku využíva jedinečnú technológiu VOX, ktorá verne reprodukuje komplexný skreslenie vytváranej klasickým lampovým zosilňovačom.
 • Nový mechanizmus umožňuje rotáciu zástrčky zosilňovača o 180 stupňov, tak aby sa bez problémov pripojil do akejkoľvek gitary.
 • Životnosť batérií až 17 hodín, môžete tak hrať kedykoľvek a kdekoľvek.
 • Vďaka AUX vstupu môžete hrať súčasne s hudbou z vášho smartphone, tabletu alebo MP3 prehrávača.

amPlug 2 Classic Rock - Lepší zvuk a ovládanie! amPlug, špička vo svojom odbore, teraz ešte dokonalejšie!

Hlavné vlastnosti:

 • Nepotrebujete žiadne káble! Zapojíte priamo do vašej gitary; najnovšia verzia tohto gitarového zosilňovača predstavuje skutočne tú najrýchlejšiu cestu k autentickému zosilneniu zvuku nástroja.
 • Plne analógový obvod bol kompletne prepracovaný a výsledkom je ešte čistejší zvuk!
  "Classic Rock" dáva klasický zvuk britského 100W zosilňovača.
 • Pre ešte širšie možnosti výberu možno u každého modelu voliť z troch režimov zosilňovača.
 • Gitarové modely majú k dispozícii deväť nastaviteľných efektov (Chorus x 3, Delay x 3, Reverb x 3).
 • Viacstupňový gain obvod, využívajúc technológiu VOX, verne reprodukuje komplexné skreslenia elektrónkových zosilňovačov.
 • Nový otočný mechanizmus s rotáciou o 180 stupňov pre ľahšie upevnenie na akúkoľvek gitaru.
 • Životnosť batérií až 17 hodín - hrajte kedykoľvek, kdekoľvek!
 • Vďaka AUX vstupu môžete jamovať súbežne s obľúbenou muzikou z vášho smartphonu, tabletu alebo MP3 prehrávača.

Séria amPlug, ktorá dlhodobo predstavuje najjednoduchšie cestu ku kvalitnému zvuku analógového zosilňovača vo vašich slúchadlách, sa vzápätí po svojom predstavení v roku 2007 stala hitom.

Pri novom amPlug 2 došlo k radikálnemu prepracovaniu hlavného analógového obvodu a každý model teraz naviac ponúka tri pracovné režimy. Gitarové typy ponúknu multi-efekt, u basových typov zase nájdete rytmické paterny. Zásuvný mechanizmus umožňuje rotáciu o 180 stupňov a pre lepšiu ekonomickosť prevádzky bola ďalej doplnená funkcia automatického vypnutia (auto power-off). Nový amPlug je stále tou najjednoduchšou cestou k perfektnému zvuku vášho nástroja; spolu so svojimi minimálnymi rozmermi ide o ideálnu voľbu pre každého gitaristu a basgitaristu.

Zastrčte amPlug do vašej gitary a hrajte. To je všetko! - Ak chcete použiť amPlug, stačí len zastrčiť ho do gitary a nasadiť si slúchadlá. Máte zaručené, že hra na gitaru alebo basgitaru bude potom znieť vo vynikajúcej kvalite. Na výber pritom máte zo štyroch modelov: "AC30" ponúkne zvuk tradičného top boost zosilňovača AC30, "Classic Rock" sa vyznačuje zvukovou charakteristikou klasického britského 100W zosilňovače, "Metal" to je extrémny high-gain sound amerických zosilňovačov a "Bass" je určený špeciálne pre basgitary.

Analógový dizajn verne simuluje klasické lampové zosilňovače a ich bohatý, prekreslený zvuk. - Plne analógové schéma viacstupňového obvodu zostalo v základe zachované, došlo však u neho k výrazným úpravám, ktoré ho ešte viac priblížili zvuku skutočných elektrónkových zosilňovačov. Tieto čiastkové vylepšenia zahŕňajú potrebné zapracovanie špecifického spôsobu, ktorým lampové zosilňovače reagujú na rôzne typy gitár, pickupov alebo nastavenie ich hlasitosti. Výsledkom je výdatnejšie prekreslený zvuk s charakteristickými črtami lampy.

Deväť voliteľných efektov - Druhá generácia amPlug sa vyznačuje mnohými novými funkciami. Každý zosilňovač tak napríklad ponúka tri rôzne režimy. "AC30" je takto vybavený tremolo obvodom, "Classic Rock" obsahuje mid-boost, "Metal" ponúkne mid-cut a "Bass" umožňuje voliť veľkosť zisku (gain). Tri gitarové modely sú ďalej doplnené o 9 voliteľných efektov a tri typy efektu chorus, delay a reverb, basový "Bass" model namiesto toho obsahuje deväť rôznych rytmických paternov. Všetky tieto funkcie a široká variabilita zvukov, ktoré sú u takto kompaktného zariadenia úplne jedinečné, vám pomôžu pri hre na gitaru či basgitaru ďalej rozvinúť vaše zručnosti.

Konektor s rotáciou o 180 stupňov - Zástrčku, ktorú amPlug pripevňujete na gitaru, možno teraz v piatich krokoch rotovať až o 180 stupňov, takže si amPlug môžete nastaviť do optimálneho uhla pre čo najlepšiu čitateľnosť. Tento dizajn navyše znamená úsporu miesta a jednoduchší transport pri prenášaní amPlug v gitarovom obale apod.

Automatické vypnutie a dlhšia výdrž batérií - Doplnená bola nová funkcia automatického vypnutia (auto off), ktorá predlžuje životnosť batérií. Automatické vypnutie pritom nastane až po určitom čase (30 minút) nečinnosti, takže nijako neovplyvní bežnú prácu so zosilňovačom.

amPlug - najlepší pomocník pri hre - Vďaka tomu, že amPlug vydrží na batérie pracovať až 17 hodín, môžete s ním hrať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. A pretože nepotrebuje ani žiadne káble, je to ideálny pomocník pre cvičenie doma, alebo rozohranie sa pred živým vystúpením či koncertom. Naviac tu nájdete tiež AUX vstup pre váš MP3 prehrávač, takže môžete cvičiť pri počúvaní vašich obľúbených skladieb.

Zoznam režimov : amPlug 2 Classic Rock = MidBoost Off / 1/2

Zoznam efektov :  amPlug 2: Chorus 1/2/3, Delay 1/2/3, Reverb 1/2/3

Špecifikácia VOX amPlug2

Pripojenie : výstup na slúchadlá, vstup AUX

Napájanie : 2 x AAA batérie

Životnosť batérie:
11 hodín (s alkalickými batériami, zapnuté FX)
17 hodín (s alkalickými batériami, vypnuté FX)
4 hodiny (so zinkovo-uhlíkovými batériami, zapnuté FX)
9 hodín (so zinkovo-uhlíkové batérie, vypnuté FX)

amPlug 2 Bass:

11 hodín (s alkalickými batériami, zapnutý RHYTHM)
17 hodín (s alkalickými batériami, vypnuté RHYTHM)
4 hodiny (so zinkovo-uhlíkovými batériami, zapnuté RHYTHM)
9 hodín (so zinkovo-uhlíkovými batériami, vypnuté RHYTHM)

Rozmery : (Š x H x V): 86 x 80 x 31 mm / 3,39 palcov x 3,15 palcov x 1,22 palcov
Hmotnosť : 40 g / 1,41 oz. (okrem batérií)

Príslušenstvo : alkalické batérie AAA x 2 (na overenie funkčnosti)

Ďalšie podobné produkty