HUDOBNINY.net

Klipová ladička Pitchclip 2 Korg

Nová generácia obľúbených ladičiek s klipom KORG Pitchclip s kompaktnými rozmermi a jednoduchým ovlá Viac detailov

KRTUPC2

4959112179103

posledné kusy skladom

16,00 € s DPH

Klipová ladička Pitchclip 2 Korg - ...

Nová generácia obľúbených ladičiek s klipom KORG Pitchclip s kompaktnými rozmermi a jednoduchým ovládaním vám umožňuje ladiť rýchlo a ľahko. Ladičku pripevníte na hlavu nástroja, potom stačí zapnúť tlačidlo, zahrať niektorú strunu a hneď začnete ladiť. Pitchclip 2 je ladička s vysokou presnosťou, výbornou čitateľnosťou a zosilneným klipom, ktorú vďaka možnosti reverzného zobrazenia ocenia aj ľaváci.

LED displej zobrazuje názov noty a ladenie. Po dosiahnutí ideálneho naladenia sa spolu s centrálnou LED rozblikajú kontrolky naľavo a napravo. Vďaka tomu s Pitchclip 2 naladíte svoj nástroj ľahko a rýchlo, nezáleží či ste v dobre osvetlenej miestnosti alebo v tmavom backstage.

Zosilnený klip s pogumovanými kontaktnými plochami, vďaka čomu ladička drží veľmi pevne. Celý klip je pogumovaný a je kompatibilný s rôznymi druhmi nástrojov od ukulele až po elektrickú gitaru.

Funkcia Reverse pre vertikálne otočenie displeja - táto funkcia je dobrou správou pre všetkých, ktorí upevňujú ladičku na zadnú stranu hlavy nástroja, aby bola spredu menej viditeľná, a pre ľavákov. Na otočenie zobrazenia stačí dlhé stlačenie tlačidla pri vypnutej ladičke. To vám dovoľuje ladiť bez ohľadu na to, či je ladička pripevnená spredu alebo zozadu hlavy, a nezávisle od jej orientácie.

Jedna líthiová batéria (CR2032) stačí približne na 24 hodín nepretržitej prevádzky. Ladička má tiež funkciu automatického vypnutia, ktorá ju vypne približne po troch minútach bez detekcie zvuku. Môžete si užívať predĺženú funkčnosť bez plytvania batériami.

Špecifikácia:

  • Ladenie: 12-tónové rovnomerne temperované
  • Detekčný rozsah: AO (27,5Hz) – C8 (4186Hz)
  • Detekčná presnosť: +/- 1 cent
  • Napájanie: CR2032 líthiová batéria
  • Životnosť batérie: približne 24 hodín (A4 vstup)
  • Rozmery: 52 x 24 x 34 mm
  • Hmotnosť: 17g (vrátane batérií)
  • Príslušenstvo: CR2032 líthiová batéria na odskúšanie prevádzky

ďalší si kúpili aj toto

ďalší si kúpili aj toto

Ďalšie podobné produkty