HUDOBNINY.net
akciová cena Mobilný ozvučovací systém PP-2112AUS-CB RH Sound

Mobilný ozvučovací systém PP-2112AUS-CB RH Sound

Ideálne zariadenie pre ozvučenie škôl, konferencií, záhradných párty a všade tam, kde sa vyžaduje mo Viac detailov

6726

na objednávku

209,00 € s DPH

-4%

219,00 € s DPH

Mobilný ozvučovací systém PP-2112AUS-CB RH Sound - ...

Ideálne zariadenie pre ozvučenie škôl, konferencií, záhradných párty a všade tam, kde sa vyžaduje mobilný kompaktný prenosný ozvučovací systém. Veľmi dlhá prevádzka na akumulátor (až 8 hod.)!!! Aktívny dvojpásmový prenosný PA ozvučovací systém s integrovanou batériou, dvoma bezdrôtovými mikrofónmy do ruky, prehrávačom MP3 z USB/SD, FM tunerom, možnosťou prehrávania MP3 cez Bluetooth a diaľkovým ovládačom.

Osadený je 12" basovým a 1,5" výškovým reproduktorom s 90 W vstavaným zosilňovačom, ktorý zaručí vysoký výkon na rôzne aplikácie. 2 x mikrofónne vstupy (Jack 6,3 mm), 1 x line vstup (cinch), 1 x line výstup (cinch). Výhodou sú dva vstavané bezdrôtové mikrofóny do ruky s dosahom až 50m.

MP3 prehrávač s podsvieteným displejom ponúka možnosť prehrávania hudby z USB / SD karty, bluetooth a FM tunera s možnosťou diaľkového ovládania cez priložený ďiaľkový ovládač. Zabudovaný efektový procesor (Echo) s možnosťou nastavenia mikrofónu dobre poslúži pri speve. Zariadenie má praktickú výsuvnú rukoväť, kolieska pra jednoduchší transport a je vybavený hniezdom pre osadenie na stojan. Kvalitné komponenty a pevná konštrukcia pre dlhú životnosť.

Technické údaje:

  • Výkon 100/200 W
  • Frekvenčný rozsah: 80Hz-18kHz (-10dB),
  • Citlivosť: 95 dB (± 2 dB)
  • Špeciálne funkcie: Slot USB / SD, LCD display, FM, bluetooth, bezdrôtové mikrofóny a integrovaná batéria.
  • Rozmer: 340x310x575 mm
  • Hmotnosť: 14 Kg
Ďalšie podobné produkty