HUDOBNINY.net
akciová cena Profesionálne klávesy-aranžer PA1000 KORG

Profesionálne klávesy-aranžer PA1000 KORG

Výkon, ktorý vám otvorí možnosti - KORG predstavuje Pa1000, najnovší vysoko výkonný aranžér uznávane Viac detailov

KRPA1000

4959112159273

na objednávku

2 259,00 € s DPH

-21%

2 879,00 € s DPH

Profesionálne klávesy-aranžer PA1000 KORG - ...

Výkon, ktorý vám otvorí možnosti - KORG predstavuje Pa1000, najnovší vysoko výkonný aranžér uznávanej Pa série profesionálnych aranžérov. Pa1000 má množstvo nových zvukov (s technológiou Defined Nuance Control pre lepší realizmus), ktoré udržia vaše vystúpenia svieže a vzrušujúce, ako aj výrazne rozšírený rozsah štýlov pokrývajúci hudobné žánre z celého sveta. Skombinujte to s výkonnými hráčskymi funkciami, intuitívnym užívateľským rozhraním a bohatými modelovanými zvukmi, a máte aranžér pre tých najnáročnejších hráčov.

Zvukové jadro Pa1000 používa štyrikrát viac PCM pamäte ako najpredávanejší model Pa900, a rozširuje množstvo užívateľskej PCM pamäte na 600 MB s použitím kompresie. Počet miest pre užívateľské štýly bol tiež rozšírený na maximum 1152, čo stačí takmer pre každý predstaviteľný štýl. Vylepšený vstavaný reproduktorový systém podáva silný, plný zvuk, ktorý je rozšírený štandardnými vlastnosťami ako TC Helicon Vocal Harmonizer, duálny MP3 prehrávač & rekordér a duálny Crossfade Sequencer. Štandardný je video výstup, takže vaše publikum môže spievať spolu so zobrazovaným textom. Všetko toto má Pa1000 zabalené vo vysoko kvalitnom tele s hliníkovými bočnicami v elegantnom ráme, aby zabezpečil prestížny vzhľad na akomkoľvek pódiu!

Úplne nové je pridanie KAOSS FX, ktoré vám ponúka kreatívne ovládanie vášho vystúpenia. Od jemného morfingu medzi variáciami a typmi bicích sád, presnej mixáže medzi zvukmi sprievodu, živému tvarovaniu bežiacich rytmov, až po tie najradikálnejšie efekty drvenia nôt, používané mnohými DJmi, páskové echá a arpegiá – tým všetkým môžete pridať „tekutú mixáž“ akémukoľvek štýlu alebo MIDI skladbe s pomocou ľahko ovládateľných, počítačom asistovaných kompozičných vlastností. Posuňte hranice svojej muzikálnosti!

S väčším výkonom ako kedykoľvek predtým a mnohými dlho očakávanými novými funkciami nastavuje Pa1000 nový štandard pre aranžovacie pracovné stanice. Obrovským skokom vpred od legendárneho a najlepšie predávaného Pa900, zdvihol KORG latku dokonalosti ponukou novších, ešte realistickejších zvukov a nových výkonných vlastností v štíhlom, profesionálne vyzerajúcom dizajne za ešte výhodnejšiu cenu.

Nový Pa1000 - KORG je zodpovedný za rešpektované najúspešnejšie klávesové aranžéry na svete. Používané nespočetným množstvom profesionálnych hudobníkov v každej krajine na svete, aranžéry KORG všade nadchli publikum a hráčov magickou kombináciou neprekonateľnej zvukovej kvality a možností. KORG spája svoju slávnu históriu s novou výkonnou technológiou a nápadmi muzikantov z celého sveta, aby vytvoril nový štandard medzi aranžérmi. Výsledkom je hudobná elektráreň, ktorá zabalila technologickú mágiu do skvelého a užívateľsky prívetivého dizajnu: Pa1000.

Prvotriedna klaviatúra - 61 klávesová klaviatúra ponúka polovyváženú odozvu, správny pocit, prirodzenú key-on/key-off rýchlostnú citlivosť, aftertouch, a je navrhnutá pre hudobníkov všetkých úrovní.

Štíhly, výkonný a ľahko použiteľný - Koncept Pa1000 kombinuje štíhly profil s profesionalitou. Zatiaľ čo jeho veľkosť sa môže javiť kompaktná, jeho zvuk je obrovský vďaka výkonu vstavaného vysoko kvalitného zosilňovacieho systému. Dva 33 W zosilňovače napájajú 4 reproduktory v kryte s basreflexom, aby generovali bohatý, plný posluchový zážitok. Hlavný panel bol optimalizovaný s ohľadom na ergonomické a intuitívne umiestnenie všetkých ovládacích prvkov, aby zaistil hladký a prirodzený pocit z každého hrania. Veľký, jasný a zreteľný nový kapacitný TouchView displej nesie redizajnované grafické rozhranie, ktoré je ľahšie čitateľné ako kedykoľvek predtým, a to aj pri náročnejších svetelných podmienkach. Celá obrazovka sa dá nakláňať dopredu a dozadu, aby ponúkla dokonalý uhol pre optimálny pohľad – na pódiu alebo mimo neho. Vyhľadávanie konkrétnej skladby, štýlu alebo súboru, ktorý ste práve použili? Multifunkčná vlastnosť Search dokáže rýchlo nájsť čo hľadáte! Štýly, Keyboard Sety a SongBook môžete načítať priamo z USB úložiska – bez potreby nahrávať dáta do internej pamäte.

Zvuková kvalita ako to najlepšie - Pa1000 spolieha na pokročilú zvukovú syntézu KORG EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) a prichádza spolu s viac než 1750 zvukmi pripravenými na hranie. Táto realistická kolekcia ponúka obsiahlu zbierku klasických a súčasných klávesových, kapelových a orchestrálnych nástrojov, plus elektronické a akustické nástroje – od techna po folk. Zahrnuté sú dve nové viacvrstvové stereo grand pianá (s rezonanciou pedála a tela), plus elektrické pianá z uznávaného stage piana KORG SV-1. Digitálny organ má zvuky stlačenej/pustenej klávesy, preznievanie a emuláciu Rotary Speaker. K tomu je Pa1000 vybavený novými dychovými nástrojmi, sláčikmi, basami – a tiež akustickými a elektrickými gitarami. Zvuky boli starostlivo zachytené s použitím špičkových metód, ktoré umožňujú presnú reprodukciu aj tých najjemnejších detailov.

Tri priraditeľné tlačidlá a štvorsmerový joystick umožňujú unikátnemu DNC (Defined Nuance Control) od KORGu reprodukovať jemné rozdiely a artikuláciu akustických nástrojov, a tým vytvoriť ultrarealistickú hru bohatú na výraz – všetko v reálnom čase a na požiadanie. Oživí akékoľvek sólo alebo melódiu zavrčaním vášnivo zahraného saxofónu, zmenou náustku trúbky, dychovými elementami nachádzajúcimi sa pri klarinete alebo harmonike a pridanými charakteristikami, ktoré dávajú extra autentickosť zvukom pizzicato a arco sláčikovej sekcie.

107 autentických bicích sád – vrátane Ambient Drums – vdýchne život akejkoľvek rytmickej pasáži; vlastnosť Drum Family Easy Editing ponúka úplnú kontrolu nad hlasitosťou, výškou, EQ a ďalšími parametrami. K dispozícii je až 600 MB komprimovanej PCM užívateľskej pamäte, takže môžete ľahko pridať vlastné zvuky. Zvuková banka General MIDI (GM) bola vylepšená pre lepšiu kompatibilitu s GM súbormi. Pa1000 dokáže tiež nahrať/importovať formáty KORG, WAV, AIFF, SoundFont™ a exportovať do WAV alebo AIFF. Zvuky sú plne editovateľné a teraz môžu používať až 24 oscilátorov pre každú notu!

Robte to so štýlom - Pa1000 ponúka viac ako 430 štýlov hneď po vybalení z krabice. Každý z nich je plne vybaveným hudobným prostredím uspôsobeným na vytvorenie konkrétneho hudobného štýlu. Popri toľkých možnostiach výberu ponúka Pa1000 okamžitý prístup k obrovskému množstvu hudobných žánrov. Každý štýl má 4 prechodové patterny, jeden pre každú variáciu + Break. S použitím novej funkcie Auto Fill môžu byť automaticky vyvolané podľa toho, ako sa pohybujete medzi štyrmi variáciami. Náš medzinárodný zvukový tím vytvoril veľa nových štýlov, a mnohé z našich osvedčených a dobre známych štýlov boli vylepšené novými zvukmi a novou mixážou. Pa1000 má pre vás 1152 užívateľských miest na ukladanie vašich nových štýlov a nastavení. Guitar Mode 2 pridal viacero nových, dômyselných parametrov, zaručujúcich profesionálne a realistické gitarové stopy, ktoré znejú v každom štýle bohato a autenticky. Navyše môže byť každý štýl obohatený štyrmi padmi. Každý pad môže pridať jednorazový alebo opakujúci sa rif, part perkusií, zvukový akcent alebo efekt. Šikovná funkcia Chord Sequencer dokáže rýchlo nahrať a zaslučkovať vašu postupnosť akordov počas hrania v móde Style Play, čo môže byť užitočné nielen na cvičenie, ale aj na uvoľnenie vašej ľavej ruky počas živého hrania. Tieto akordické sekvencie môžete teraz tiež uložiť ako položku štýlu alebo SongBooku pre jednoduché znovuvyvolanie.

Najnovšie štýly – dnes! Vďaka úplne novému vstavanému konvertoru Standard MIDI File to Style môžete mať na palube rýchlo a ľahko štýly najnovších piesní! Stačí získať nový súbor Standard MIDI File, nahrať ho do Pa1000 a vstavaný konvertor ho ľahko a rýchlo premení na plný štýl KORG, a tiež vytvorí Chord Sequence z akordov piesne.

Efekty štúdiovej kvality - KORG je známy svojimi efektami štúdiovej kvality a Pa1000 má v sebe to najlepšie z knižnice KORGu. Dajú sa použiť 2 Insert a 2 Master efekty pre stopy doprovodu, zatiaľčo 1 Insert a 2 Master efekty môžete zavesiť na klávesové stopy hrané v reálnom čase. Dostupných je 148 typov efektov ako sú reverb, delay, simulácie vintage stomp boxov, zosilňovačov, reproboxov a ďalšie. K tomu má každá stopa ekvalizér s ovládaním Low, Mid a High, a vlastný EQ na stopách môže byť zapamätaný v móde Song Play – aby vaša skladba znela čo najlepšie v akomkoľvek prostredí. Finálne efekty umožňujú ľahšie prispôsobenie zvuku vášmu hudobnému vkusu alebo korekciu problematických pasáží.

Hlasový procesor TC Helicon® - Dlhodobá spolupráca KORG a svetového lídra v oblasti vokálnych harmonizérov TC-Helicon® pokračuje aj v Pa1000. S novými vlastnosťami a algoritmami zaistí vokálny procesor TC-Helicon najvyššiu zvukovú kvalitu vašich vokálov. Sú dostupné až 3 realistické hlasy, ktoré môžu byť ovládané klaviatúrou alebo MIDI správami. Ďalej tu je 5 efektových blokov vrátane EQ, Compressor, Gate, a dvoch FX. Pre profesionálny prednes vokálov boli na horný panel pridané 2 knoby a 3 tlačidlá s ľahkým dosahom, ovládajúce najdôležitejšie vokálne funkcie.

Vylepšite čistý zvuk vašej gitary - Efekty Guitar FX vám umožnia pridať pedálové a štúdiové efekty ku gitare pripojenej do špeciálneho gitarového vstupu na zadnej strane nástroja. Vybrali sme niektoré z najlepších gitarových efektov zo zbierky KORGu na pridanie zvuku celolampových zosilňovačov, realistických skreslení, pedálov chorus alebo delay a štúdiových reverbov najvyššej kvality.

Prehrávač/sekvencer - Slávny KORG XDS Crossfade Dual Sequencer Player podporuje popri najrozšírenejších textových formátoch teraz aj MP3+G (tiež známy ako MP3 + grafika) formát MP3 súborov. Táto nová vlastnosť umožňuje hrať podkladové sekvencie spolu s obohatenými textami a grafikou, ktorá môže byť zobrazená súčasne na vstavanom TFT displeji, aj na externom monitore. Tiež je tu funkcia Marker pre priame skoky na danú pozíciu skladby. Naraz môžu byť prehrávané dva rôzne MP3 alebo MIDI súbory, a súčasne sa dajú MIDI a MP3 súbory transponovať, zrýchľovať alebo spomaľovať. Vocal Remover umožňuje odstránenie vokálov z MP3 súborov s použitím nástroja na zrušenie centrálneho kanála. 16 stopový sekvencer dovoľuje náročné úrovne sekvencingu, ale aj rýchlu a ľahkú tvorbu skladby s použitím funkcie Backing Sequence. A pretože je Pa1000 veľmi bystrý, umožňuje nahrať celé vaše vystúpenie! Môžete spustiť song, hrať na klaviatúre, k tomu spievať, a všetko bude nahrané do formátu MP3 a uložené na externé USB zariadenie alebo do internej pamäte. Dômyselný Score Viewer dokáže tiež zobraziť sólovú stopu (alebo akúkoľvek inú stopu) skladby ako čistú tradičnú hudobnú notáciu s notami alebo akordami, spolu s textom a akordickými značkami. Názvy akordov tiež môžete vidieť naraz v angličtine a taliančine. Pre hudobné vyučovanie sme tiež pridali funkciu zobrazenia názvov nôt pri každej note.

SongBook - SongBook je plne programovateľná hudobná databáza s ľahkým vyhľadávaním, obzvlášť užitočná pri živom hraní. Každá položka obsahuje všetky nastavenia potrebné na hranie konkrétnej skladby. SongBook môže používať štýly, MIDI súbory alebo MP3, a okamžite vyvolať nastavenia ako názov skladby, žáner, umelec, tempo, hlasitosti, zvuky, zamutované stopy, nastavenia efektov, easy edit, 4 Keyboard Sety, presety TC-Helicon®, hlavnú transpozíciu a ďalšie. SongBook má tiež vynovenú funkciu Set List s pohodlným priradením panelovým tlačidlám pre rýchle vyvolanie, aby bol život na hraní ľahší. So SongBook Editorom môžete ľahko prezerať, vytvárať a upravovať vaše položky SongBooku a Set Listy KORG Pa série s použitím počítača s Windows. Tiež môže byť synchronizovaný s iOS a Android tabletmi, aby ste mohli mať príručnú externú digitálnu čítačku hudobných listov (vyžaduje softvér iných výrobcov). Všetko čo potrebujete, aby ste dokonale zahrali vašu skladbu, je v SongBooku – unikátnej hudobnej funkcie, ktorú ponúka iba KORG.

Rozšírené možnosti pripojenia - MIDI pripojenie je teraz možné aj cez USB HOST porty (navyše k USB DEVICE a MIDI portom). To umožňuje ľahké pripojenie kontrolérov ako digitálne piana (napríklad náš HAVIAN 30), alebo série KORG nano a micro, ktoré nepotrebujú špeciálne adaptéry.

KORG Pa1000 špecifikácie :

Klaviatúra - 61 polovyvážených klávesov (C2 - C7) s dynamikou a aftertouch

Systém - Upgradovateľný operačný systém, Multitasking, načítavanie počas hry

Zvukový generátor - EDS-X (Enhanced Definition Synthesis -eXpanded) - Filtre s rezonanciou, 3 pásmový EQ na každom zvuku

Polyfónia - 128 hlasov, 128 oscilátorov

Efekty :

 • Doprovod/Song: 2 insert efekty; 2 master efekty (148 typov)
 • Klávesové zvuky: 1 insert efekt; 2 master efekty (148 typov)
 • Finálne masteringové efekty: Limiter, Master EQ
 • Hlasový procesor: EQ, Compressor, Gate, DeEsser, 3 hlasý harmonizér (alebo Double), 2 x FX.
 • Harmonizer, Double, DeEsser: technológia od TC Helicon®
 • Presety: viac ako 30 továrenských, 64 užívateľských
 • Gitarový procesor: 3 x FX. Presety: 45 továrenských, 64 užívateľských

Zvuky / Bicie sady :

 • Továrenské: viac ako 1750 továrenských zvukov, vrátane dvoch nových viacvrstvových stereo grand pián s rezonanciou pedála a tela, GM/XG zvukových baniek a 107 bicích sád
 • Užívateľské: 512 zvukov, 256 bicích sád
 • Digitálne organy: 9 ťahadiel, perkusie, key on/off, preznievanie, efekt rotary speaker
 • DNC (Defined Nuance Control) technológia, Natural Ambience Drums
 • Plná editácia zvukov/bicích sád

Sampling :

 • Užívateľská PCM pamäť na sample: 300 MB komprimovaných (ekvivalent 600 MB lineárnych dát)
 • Nahráva KORG, WAV, AIFF a SoundFont™ formáty
 • Ukladá KORG, WAV a AIFF formáty
 • Plná editácia, Time Slice, Sampling

Štýly :

 • Továrenské: viac ako 430 továrenských štýlov, voľne konfigurovateľné sety
 • Užívateľské: 1152 pozícií, vrátane User a Direct baniek
 • Osem stôp doprovodu, 4 Keyboard Sety, 4 Pady pre štýl; nastavenia štýlu (parametre zvukov a aranžéra) pre každý štýl
 • Guitar Mode 2, Parallel a Fixed NTT (Note Transposition Table)
 • Style/Pad Record s krokovým nahrávaním, Track a Event Edit
 • Style Creator Bot (MIDI Song to Style Converter)
 • Ovládače štýlu: 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Synchro Start, Synchro Stop, Tap Tempo/Reset, Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, Style to Keyboard Set Mode

Chord Sequencer :

 • Chord Sequence rekordér a prehrávač v móde Style Play
 • Chord Sequences sa dajú uložiť k položkám Style a SongBook
 • Editovacie funkcie: Delete, Copy from Style/SongBook, Import/Export from/to SMF

Keyboard Set Library :

 • Ukladá nastavenia Keyboard Sound
 • Továrenské: viac ako 300 Keyboard Setov, voľne konfigurovateľné
 • Užívateľské: 864 pozícií, vrátane User a Direct baniek
 • ‘My Setting’ špeciálny Keyboard Set

KAOSS FX - Automatický MIDI FX generátor - Viac ako 65 továrenských presetov

Song Play :

 • Patentovaný XDS Crossfade Dual Sequencer Player s ovládačom X-Fader
 • Podporované formáty: MID, KAR, MP3+Lyrics, MP3+G
 • Dva prehrávače so separátnymi ovládačmi Select, Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward
 • Lyrics, Score, a Chord dáta môžu byť zobrazené na displeji, alebo na externom video monitore
 • Markers s funkciami Add, Delete, Edit a Loop
 • Jukebox funkcia

MP3 prehrávač / rekordér :

 • Dvojitý MP3 prehrávač a MP3 rekordér
 • Transpozícia (+6/-5 poltónov), zmena tempa (±30%)
 • Vocal Remover
 • Nahráva MP3 súbory, vrátane štýlov, MIDI skladieb, MP3 skladieb, klávesových zvukov, padov, mikrofóna, gitary, efektov, KAOSS efektov

Sekvencer :

 • Quick Record (Backing Sequence), Multitrack a Step Record funkcie
 • Plne vybavený sekvencer, 16 stôp, až 200.000 eventov, SMF (MID) natívny formát

SongBook :

 • Plne programovateľná hudobná databáza, založená na štýloch, MIDI skladbách (MID a KAR súbory), MP3 skladbách, s automatickým výberom módov Style Play a Song Play
 • Užívateľom definovateľné Set Listy, s položkami vyberateľnými z ovládacieho panela
 • Možnosti filtrovania a triedenia

Kompatibilita :

 • Modely Pa série: Styles, Performances/Keyboard Sets, Programs/Sounds, Songs, SongBook Entries, Pads
 • Modely ‘i série’: Styles

Pady - Štyri priraditeľné pady + tlačidlá Stop - Funkcia Pad Record

Všeobecné ovládače - Master Volume, Fade In/Out, Keyboard-Acc/Song Balance, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose, Quarter Tone a Arabic Scale zapamätané v Keyboard Setoch, Joystick, Audio In Volume, Mic FX Level, Harmony/Double On/Off, Mic/Guitar Preset, Audio In Mute, 2 priraditeľné knoby, 3 priraditeľné tlačidlá, Tempo +/-, Tempo Lock, Metronome On/Off, Dial, Search, Shift, Chord Scan (Lower, Upper), Split, Track Select, Record

Ovládanie ladenia - Virtuálna klaviatúra Quarter Tone SubScale, 4 x presety ladenia

Ovládacie vstupy - Damper pedal (podporuje half-pedaling s voliteľným DS-1H pedálom) - Priraditeľný pedal/switch

Audio vstupy :

 • Line (Left/Right): 1/4” jacky, +20 dBm, 12 kOhm
 • Mic/Guitar (Left): 1/4” jack, s ovládaním Gain (0 ― +40dB)
 • 12 kOhm (Mic) / 500 kOhm (Guitar)

Audio výstupy :

 • Left/Right, 1/4” jack, +21 dBm, 0.003% THD+N@+18 dBm
 • Slúchadlový výstup (1/4” jack), 16-200 Ohmov (50 Ohmov odporúčaných)

Reproduktorový systém :

 • Zosilnenie: 2 x 33 W
 • Reproduktory: 2 x 100 mm basové v boxe s bass reflexom, 2 x 25 mm výškové

MIDI :

 • IN, OUT štandardné MIDI konektory
 • USB to MIDI s použitím USB portov 
 • Osem užívateľom definovaných MIDI Setupov

USB :

 • Type A (HOST, pre pamäte a kontroléry) x 2 (predný/zadný)
 • Type B (DEVICE, pre osobné počítače a tablety)  x 1 (zadný)
 • 2.0 vysokorýchlostné pripojenie (480 Mbit/s).

Úložisko :

 • Interná pamäť: 960 MB
 • USB externé disky (disk nie je súčasťou)
 • microSD karta (nie je súčasťou); slot na zadnom paneli s plastickou krytkou

Displej - 7” široký kapacitný farebný TouchView™ TFT displej – systém manuálneho náklonu

Video výstup - HDMI konektor

Clock - Internal System Clock

Spotreba energie - 100-240 V, 50/60 Hz, 25 Watt normálne / 0.3 Watt v standby

Rozmery š x h x v - 1030 x 378.3 x 133 mm (bez stojanu na noty; výška s notovým stojanom: 355.8 mm)

Hmotnosť - 10.75 kg

Súčasti balenia - Napájací kábel, notový stojan, Quick Guide manuál

Príslušenstvo :

 • EXP-2 nožný ovládač, XVP-10 Expression/Volume pedál
 • DS-1H Damper pedál (podporuje half-pedaling)
 • PS-1, PS-3 nožný spínač

* Všetky názvy produktov a špecifikácií sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky ich príslušných vlastníkov.

* Vzhľad a špecifikácie produktov sa môžu zmeniť bez upozornenia.

Ďalšie podobné produkty