HUDOBNINY.net
akciová cena Profesionálny klávesový aranžér PA300 KORG

Profesionálny klávesový aranžér Pa300 KORG

Počúvajte a uverte - Pa300 je najnovší keyboard z medzinárodne uznávanej a najpredávanejšej série hu Viac detailov

KRPA300

4959112097346

skladom

749,00 € s DPH

-16%

899,00 € s DPH

Profesionálny klávesový aranžér Pa300 KORG - ...

Počúvajte a uverte - Pa300 je najnovší keyboard z medzinárodne uznávanej a najpredávanejšej série hudobných aranžérov KORG Pa. Je kompaktný, lacný a výkonný, s najaktuálnejšou zbierkou kvalitných zvukov a štýlov. Pomocou vstavaných štýlov môžete rýchlo a jednoducho hrať spolu s doprovodnou kapelou, alebo dokonca vytvárať svoju vlastnú hudbu. Na Pa300 je nielen zábavné hrať kedykoľvek chcete, ale je to ideálny spôsob pre ľudí všetkých vekových kategórií ako skladať a hrať hudbu!

Hlavné vlastnosti:

 • Zvukové jadro Enhanced RX (Real eXperience) ponúka lepší realizmus a živý zvuk
 • Obrovská interná továrenská PCM, rovnaká ako najpredávanejší Pa600
 • Elegantne navrhnuté a kompaktné plastové telo obsahuje dokonalý ozvučovací systém
 • 5” TouchView farebný TFT displej
 • Jednoduché rozloženie a intuitívne grafické rozhranie s funkciou Search pre ľahké vyhľadávanie akéhokoľvek hudobného zdroja alebo súboru
 • Vyše 310 továrenských štýlov, každý obsahuje 3 intro/ukončenia, 4 variácie a 4 prechody, plus 8 Favorite a 3 užívateľské banky na uloženie vašich obľúbených štýlov. Enhanced Guitar Mode 2 ponúka ešte realistickejšie gitarové party.
 • Vylepšený GM set pre Standard MIDI Files, MP3 prehrávač s transpozíciou a zmenou tempa, kompatibilita s populárnymi formátmi textov vrátane grafických (+G), Text Viewer a Score.
 • 4 Stereo Master efekty (125 efektových algoritmov)
 • Plne programovateľná databáza SongBook založená na štýloch, SMF, Karaoke a MP3 súboroch s okamžitým vyvolaním nastavení akejkoľvek skladby. Užívateľom definovateľné vlastné zoznamy plus možnosti filtrovania a zoradenia.

Pa300 je jednoducho použiteľný, brilantný nový profesionálny aranžér, ktorý destiluje zvukovú esenciu a funkčnosť veľmi uznávanej série Korg Pa do kompaktného a cenovo dostupného hudobného nástroja. Rovnako ako jeho veľkí bratia - Pa900 a Pa600 - aj Pa300 využíva našu technológiu RX (Real eXperience) na generovanie zvuku nebývalého v klávesovom aranžéri. S kompaktným dizajnom tela, farebným TFT TouchView displejom, veľkou továrenskou PCM pamäťou, databázou rôznych štýlov a výkonným systémom ozvučenia zvyšuje KORG štandard dokonalosti v základnej cenovej kategórii.

Prvotriedna kvalita zvuku - Všetko to začína zvukom. Kvalita zvuku KORG je všeobecne uznávaná ako špičková a spoliehajú sa na ňu hudobníci po celom svete. Pa300, prvý vo svojej triede, poskytuje ešte bohatší, detailnejší a sofistikovanejší prirodzený zvuk ako kedykoľvek predtým, s hudobnými nástrojmi takmer každého žánru, ktoré prekypujú hĺbkou, nuansami, jemnosťou, presnosťou a bohatosťou. Prednahratých je viac ako 950 zvukov, vrátane obnovenej zvukovej GM sady a 64 bicích sád. K dispozícii je tiež úžasné viacvrstvové stereo akustické piano, presne nasamplované z koncertného krídla, ktoré zahŕňa rezonanciu strún a damper pedálov. *Zvuky sú plne editovateľné a zmeny je možné uložiť v užívateľskej pamäti.

*Pre použitie tejto funkcionality musíte nainštalovať operačný systém v.1.5.0 alebo vyšší.

Úplný súbor efektov - Samozrejme, skvelý zvuk je viac ako len o nástrojoch. Už mnoho rokov vyrába KORG efekty vynikajúcej štúdiovej kvality, ktoré sú jednoducho úchvatné. Pa300 má 4 Stereo Master efektové procesory so 125 efektami vrátane štandardných ako sú Reverb, Delay a Chorus, a niektorých všeobecne uznávaných REMS gitarových efektov pre autentické gitarové tóny. Každá stopa obsahuje ekvalizér s ovládačmi basov, stredov a výšok. Vlastný ekvalizér stopy je možné uložiť do všeobecných preferencií pre režim prehrávania skladieb. Pomôže to prispôsobiť zvuk osobnému vkusu pre akýkoľvek MIDI súbor, ktorý prehrávate. Potrebujete ľahšiu basovú stopu? Uložte si správnu ekvalizáciu a basy zostanú svetlé pri všetkých nasledujúcich skladbách.

Ku zvukovému výstupu Pa300 je pridaný finálny 4-pásmový parametrický ekvalizér. Tento výkonný a hudobne prepracovaný ekvalizér ľahko prispôsobí zvuk vášmu hudobnému vkusu alebo opraví problematický kontext pri živom hraní.

Štýly profesionálnej kvality - V súlade s touto vysokou kvalitou zvuku ponúka Pa300 novú sadu luxusných štýlov, naprogramovaných niektorými z popredných svetových aranžérov; každý z nich prináša jedinečnú hudobnú silu. Výsledkom sú stovky predinštalovaných štýlov, ktoré poskytujú bezkonkurenčný realizmus a detaily. Pa300 pokrýva rozšírenú škálu hudobných žánrov a ponúka štýly pre takmer každú dôležitú príležitosť.

Dodáme vášmu vystúpeniu ešte viac realizmu pomocou štyroch prechodov plus 3 úvodov a 3 zakončení. Väčšia flexibilita s výberom rôznych transpozičných tabuliek a úžasný Guitar Mode 2 dodáva stopám gitarového štýlu úplne novú perspektívu. *Ak požadujete špeciálnu kolekciu štýlov, jednoducho nahrajte a upravte svoje vlastné štýly v nástroji.

*Pre použitie tejto funkcionality musíte nainštalovať operačný systém v.1.5.0 alebo vyšší.

Funkcie podpory kompozície - Automatický sprievod s bohatými, detailnými realistickými podkladovými vzormi (Styles) vytvorenými profesionálnymi programátormi z celého sveta poskytne užitočné nápady pre vaše aranžmány. Jednoducho zahrajte postupnosť akordov a funkcia Quick Record dokončí základné sprievodné stopy. Pa300 je jednoduchý, ale výkonný kompozičný nástroj pre každého hudobníka!

Kompaktný, ale výkonný - Pa300 je jedným z najľahšie prenosných aranžérov. Ale aj keď sa jeho rozmery môžu zdať veľmi malé, nezodpovedajú výkonu vstavaného, výnimočne kvalitného, na mieru navrhnutého zosilňovacieho systému. Zosilňovače s výkonom 2 x 13 W napájajú 2 reproduktory v bass-reflexovom boxe, aby vytvorili bohatý a silný zážitok z počúvania.

Ľahko použiteľný - So všetkou technologickou silou zabalenou vo vnútri bolo životne dôležité urobiť Pa300 tak, aby bol ľahko pochopiteľný a ľahko použiteľný. Ale ešte viac sme chceli, aby celý užívateľský zážitok s Pa300 bol intuitívnym, hudobným, rýchlym a bezchybným procesom. Rozloženie panela bolo revidované a naše grafické užívateľské rozhranie má úžasnú grafickú farebnú dotykovú obrazovku, takže jednoducho premýšľate, ukážete a kliknete, čo vytvára jednoduché a intuitívne používanie.

Existujú dva režimy rozhrania, takže hudobník akejkoľvek úrovne môže rýchlo začať robiť skvelú hudbu: Easy a Expert. Jednoduchý režim Easy zobrazuje iba najdôležitejšie ovládacie prvky, pričom zachováva čisté a priamočiare rozhranie, užitočné pre začiatočníkov alebo hranie naživo. Nič nestojí medzi vami a vaším profesionálnym výkonom. Samozrejme, v režime Expert máte plnú kontrolu nad úpravami.

Vaše živé vystúpenia budú fungovať tak, ako chcete, a keď si nepamätáte, kde bol súbor, skladba alebo štýl uložený, jednoducho použite funkciu vyhľadávania Pa300 a nájdite ich.

Prehrajte akúkoľvek skladbu a zobrazte ju ako tradičnú hudobnú notáciu - Vstavaný prehrávač Pa300 dokáže čítať súbory MID, KAR a MP3. Vie tiež prečítať texty a akordy zo všetkých týchto typov súborov. Pre tých, ktorí radšej hudbu čítajú, je k dispozícii aj tradičné prezeranie partitúr.

Score Viewer zobrazuje hlavnú stopu (alebo akúkoľvek inú stopu) ako jasné a jednoduché tradičné hudobné notácie s notami alebo akordmi, spolu s textom a skratkami akordov. Názvy akordov možno vidieť v angličtine aj taliančine. Pre tých, ktorí sa učia hudbu, sme tiež pridali funkciu zobrazujúcu názvy nôt vedľa každej noty.

SongBook - Táto vzrušujúca funkcia bola vyvinutá, aby vám uľahčila hranie naživo. SongBook je hudobná databáza plne programovateľná používateľom, obsahujúca všetky nastavenia potrebné na prehrávanie konkrétnej skladby. Stačí vyhľadať názov skladby, ktorú chcete prehrať, vybrať ju a stlačiť tlačidlo Play. SongBook dokáže používať štýly, súbory MID alebo MP3, a okamžite vyvolať nastavenia ako je názov skladby, žáner, interpret, tempo, hlasitosti, zvuky, mutované stopy, nastavenia efektov, Easy Edit, 4 STS*, hlavná transpozícia a ďalšie. Všetko, čo potrebujete na dokonalé prehrávanie vašej skladby, je v SongBooku.

Aranžéry KORG sú jediné dostupné keyboardy s takým množstvom ovládacích prvkov, vďaka ktorému je hranie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

(*STS - Single Touch Settings sú pamäte, ktoré vyvolávajú zvuky pre všetky stopy klaviatúry (horná 1, 2, 3 a spodná).)

S aplikáciou SongBook Editor môžete jednoducho prezerať, vytvárať a upravovať položky SongBooku vašej série KORG Pa, a vlastné zoznamy pomocou počítača so systémom Windows.

Špecifikácia :

Klaviatúra :

 •     61 klávesov
 •     Dynamická citlivosť je podporovaná

Systém :

 •     Upgradovateľný operačný systém
 •     RX (Real eXperience)
 •     Multitasking, funkcia nahrávania počas hrania

Zvukový generátor :

 •     128 hlasov, 128 oscilátorov
 •     Filtre s rezonanciou
 •     Trojpásmový ekvalizér pre každú stopu

Efekty :

 •     Blok až 4 stereo digitálnych multi efektov
 •     125 typov master efektov
 •     4-pásmový master parametrický ekvalizér

Zvuky / bicie sady : Továrenské :

 •     Viac ako 950, vrátane Stereo Piana a GM2 zvukovej kompatibility
 •     64 bicích sád
 •     Možnosť plnej úpravy zvukov a bicích sád

Zvuky / bicie sady : Užívateľské :

 •     256 zvukov
 •     128 bicích sád

Štýly - Továrenské :

 •     Viac ako 310 prednahratých štýlov
 •     Možnosť plnej úpravy štýlov

Štýly -Užívateľské :

 •     Až 1040 dostupných miest pre štýly vrátane Favorite/User bánk

Štruktúra -     Osem stôp štýlu, 4 Single Touch Settings, 4 Pady a jedna Style Performance pre štýl

Ovládače štýlov - 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Auto fill, Synchro Start/Stop, Tap Tempo/Reset, Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment On/Off, Kick & Snare Designation

Ďalšie -     Guitar Mode 2, Parallel & Fixed NTT

Performance / STS -     240 miest Keyboard Performance, špeciálna performance My Setting

STS -     Zapamätanie klávesových stôp - až 4 x 1040 štýlov, až 4 položky SongBooku

Klávesové stopy -     Štyri klávesové stopy (Upper 1, 2, 3, Lower)

Pady :

 •     4 stopy Pad + tlačidlo Stop
 •     Možnosť plnej editácie padov

Prehrávanie skladieb :

 •     Prehrávač s ovládačmi Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward
 •     Funkcia Jukebox – kompatibilná s SMF (formát 0 a 1) a MP3 – texty (kompatibilné s CGD), Score

MP3 prehrávač :

 •     MP3 prehrávač
 •     Transpozícia (+6/-5 poltónov)
 •     Zmena tempa (±30 %)

Sekvencer :

 •     Quick Record (sprievodná sekvencia)
 •     Funkcie Multitrack a Step Record - plne vybavený sekvencer - 16 stôp - až 100,000 eventov
 •     SMF formát

SongBook - Plne programovateľná hudobná databáza založená na štýloch, SMF, Karaoke, MP3 s automatickým výberom módov Style Play a Song Play – užívateľom definovateľné zoznamy – možnosti filtrovania

Vyhľadávanie -     Style, Song, Performance, SongBook, Sound a Lyrics TXT

Kompatibilita : 

 •     Modely "i-série": Styles
 •     Modely "Pa série": Style, Performance, Sound, Song, SongBook, Pad

Všeobecné ovládacie prvky - Master Volume, Real Time-Acc/Seq Balance Volume, Ensemble, Upper Tracks Octave Transpose, Master Transpose, Tempo Lock, Quarter Tone Arabic Scale, User Scale uložené v Performance/STS, Search, Lyrics, Score, Dial, Tempo, Metronome, Split, Joystick

Pripojenia :

Ovládacie vstupy - Priraditeľný Pedal/Footswitch (Damper)

Slúchadlá/výstupy - Nesymetrický stereo jack

MIDI - USB to MIDI cez USB Device port – 8 užívateľom definovateľných MIDI presetov

USB :

 •     USB-MIDI rozhranie
 •     Typ A (TO DEVICE): 1 (vzadu)
 •     Typ B (TO HOST): 1 (vzadu)
 •     vysokorýchlostné pripojenia 2.0

Úložisko -     USB kľúč

Displej -     Farebný TouchView™ 5” (480 x 272 bodov) TFT displej

Ozvučovací systém :

Zosilňovač -     2 x 13 W

Reproduktory - 2 x 10 cm dvojité kužeľové reproduktory v bass-reflexovom boxe

Napájanie :

Zdroj napájania -     AC 100-240 V

Spotreba energie -     18 Watt

Rozmery (Š x H x V) -     1030 x 378.3 x 127 mm (bez stojanu na noty)

Hmotnosť -     8.35 kg

Príslušenstvo - Príručka Quick Guide, stojan na noty, externý napájací adaptér a napájací kábel

    *Doplnkový disk obsahujúci video návody, PDF návody, USB-MIDI drivery bol vyradený od júna 2020.

Voliteľné :

 •     EXP-2 - Expression/Volume pedál
 •     XVP-10 - Professional Expression/Volume pedál
 •     DS-1H - Damper pedál
 •     PS-1/PS-3 Switch pedál
Ďalšie podobné produkty