HUDOBNINY.net
akciová cena Struny na klasickú gitaru nylon 6+2+trsátka Shaman

Struny na klasickú gitaru nylon 6+2+trsátka Shaman

OD HUDOBNÍKOV PRE HUDOBNÍKOV - Gitarové struny Shaman pre klasickú gitaru boli vyvinuté hudobníkmi p Viac detailov

66309.68616

4260644926203

skladom

7,50 € s DPH

-24%

9,90 € s DPH

Struny na klasickú gitaru nylon 6+2+trsátka Shaman - ...

OD HUDOBNÍKOV PRE HUDOBNÍKOV - Gitarové struny Shaman pre klasickú gitaru boli vyvinuté hudobníkmi pre hudobníkov a sú vyrábané pod prísnou kontrolou kvality! Tak získate profesionálne gitarové struny pre klasickú gitaru, ktoré majú brilantný zvuk, sú robustné a odolné a zároveň sú extrémne stabilné pri ladení a chránené proti hrdzi.
KONEČNE BEZBOLESTNÉ CVIČENIE - Najmä gitaroví začiatočníci zo začiatku bojujú s bolesťou kvôli chýbajúcim mozoľom na prstoch. Proti tomu konečne bojujú gitarové struny a akustické gitary Shaman! Extra mäkký, ale stále robustný soft-touch povrch strún gitary poskytuje príjemný pocit z hry a menšiu námahu ako u iných výrobcov.
ZAHRNUTÉ ZADARMO PRÍSLUŠENSTVO - K našim gitarovým strunám pre koncertnú gitaru získate 2 extra struny (vysoká E1-struna a D-struna), 3 trsátka. Vďaka dostatočnej dĺžke a priloženému návodu je výmena strún super jednoduchá! Takže každý začiatočník môže začať priamo a bez akýchkoľvek odbočiek!
UNIKÁTNY ZVUK – Náš tím v Shaman venoval osobitnú pozornosť brilantnému zvuku a najlepšej vyváženosti. Preto sú gitarové struny nylonové rovnako vhodné pre začiatočníkov aj profesionálov. Bez ohľadu na to, či ide o oduševnenú hru alebo vybité akordy, struny Shaman vždy dosiahnu maximálny zvukový zážitok.
NÁŠ ZÁVÄZOK HUDOBNINY.net - Od roku 2012 sme v našej predajni hudobniny.net  stáli za prvotriednym zákazníckym servisom. Ak nie ste 100% spokojný so strunami pre akustickú gitaru, okamžite pre vás nájdeme riešenie, sľubujeme!

Najlepšie gitarové struny! - Hľadáte ideálne struny pre vašu gitaru? So Shaman "Classical" získate nielen kompletnú sadu tej najlepšej kvality, ale aj dve náhradné struny navyše plus 3 trsátka. Kde inde sa dá niečo také zohnať?

Kompletná sada a ešte viac - Gitarové struny Shaman pre klasickú gitaru boli vyvinuté hudobníkmi pre hudobníkov a sú vyrábané pod prísnou kontrolou kvality. Zatiaľ čo vysoké výškové struny sú vyrobené z priehľadného nylonu, obalené basové struny získavajú svoj neuveriteľne brilantný zvuk cez strieborný povlak. Toto absolútne rovnomerné balenie je nielen veľmi pohodlné pre vaše prsty, ale tiež výrazne minimalizuje hluk pri uchopení. Struny v klasickej strednej sile poskytujú optimálnu rovnováhu plného zvuku a ľahkej hrateľnosti. Kompletná sada ako aj jednotlivé struny sú jednotlivo balené a každá struna je samostatne očíslovaná - navliekanie ide ako hodinky.

Čo ak praskne struna ? - Vysoká E1 struna ako aj D struna sú struny, ktoré znášajú najväčšie mechanické namáhanie. Keďže skúsenosti ukázali, že tieto dve struny sa s najväčšou pravdepodobnosťou pretrhnú, sú v sade strún zahrnuté dvakrát.

3 extra výbery - Nielenže sa opotrebúvajú časti strún, ale ani hracie trsátka nevydržia večne (alebo sa stratia). So sadou strún získate 3 ďalšie trsátka v rôznych silách - hrúbkach, či už chcete hrať sólovu hru, alebo si len tak rytmicky vybrnkávať.

Vlastnosti:

  • Kompletná sada strún pre klasickú gitaru
  • Normálne napätie (0,028, 0,032, 0,040, 0,030, 0,035 a 0,043)
  • Vysoké struny vyrobené z priehľadného nylonu
  • Basové struny s postriebreným obalom
  • 2 náhradné struny E1 a D
  • 3 trsátka v rôznych hrúbkach (0,46, 0,71 a 0,96 mm)   
Ďalšie podobné produkty