HUDOBNINY.net

Tranzistorové akustické gitarové kombo 90W Acoustasonic 90 Fender

Akustické tranzistorové gitarové kombo zo série Acoustasonic s výkonom 90W, dvojkanálové (Instru... Viac detailov

231-3806-900

885978324057

skladom

379,00 € s DPH

Tranzistorové akustické gitarové kombo 90W Acoustasonic 90 Fender - Detaily

Akustické tranzistorové gitarové kombo zo série Acoustasonic s výkonom 90W, dvojkanálové (Instrument a Microphone), disponuje 1x 8“ reproduktorom a vysokofrekvenčnou Piezo Hornou, možnosť nastavenia zvuku pomocou 3-pásmového ekvalizéru, efekty Reverb, Delay, Chorus, Vibratone, 2x vstup – 1/4 “ Jack a XLR v kombinácii s 1/4 “ Jackom, XLR Line Out s uzemnením, vstup pre footswitch, prevedenie Brown. Aparáty z radu Fender Acoustasonic sú stavané tak, aby maximálne presne reprodukovali zvuk elektroakustickej gitary či iných akustických nástrojov a prípadne aj spevov. Vďaka bohatej výbave, kvalitným komponentom a dobrým technickým parametrom ide o veľmi schopné aparáty, za ktoré sa nemusia hanbiť ani profesionálni hudobníci.

Táto verzia obsahuje 90 Wattový koncový zosilňovač a je osadený 8 palcovými reproduktorom, nechýba ani horna. Ponúka dva kanály, z ktorých prvý slúži ako nástrojový a druhý ako nástrojový či mikrofónny.

Prvý kanál ponúka 6,3 mm Jack vstup a okrem ovládaču Volume a 3 pámového ekvalizér uobsahuje ovládače FX Select a FX Level. Efektová jednotka obsahuje efekty typu vibrato, reverb, delay a ich kombinácie, ktoré sú špeciálne uspôsobené akustickej gitare.

Druhý kanál disponuje vstupom typu XLR-Combo Jack na jeho ovládanie slúžia potenciometre Volume, Treble, Bass, FX Select a FX Level.

Ďalšie podobné produkty