HUDOBNINY.net

Zľavnené produkty

Zoznam tovaru Shure

Od vzniku v roku 1925 sa SHURE značka rozrástla a stala jedným z popredných výrobcov v americkom priemysle mikrofónov. Medzi ich produkty patria profesionálne mikrofóny, in-ear monitoring, slúchadlá, ihly a prenosky do gramofónov. Shure sa v značnej miere preslávil mikrofónmi ako SM57 alebo BETA58 či BETA57, ktoré sú vyhľadávanými mikrofónmi do dnes.

Štyridsať rokov a aj teraz je Shure SM58 tým najpopulárnejším speváckym mikrofónom na svete, uctievaný svojim prirodzeným zvukom a slávnou trvanlivosťou. Bezdrôtové mikrofóny sú synonymom inovatívnej technológie a neprekonateľnej spoľahlivosti. A Shure ocenené slúchadlá ponúkajú zvukový zážitok pre tých najnáročnejších poslucháčov.

No Shure znamená viac ako kvalitné produkty. Ide o vášeň, ktorá umožňuje výkony zapájajúce, energizujúce a inšpirujúce divákov. Shure bol tam pri tom, keď Elvis vstúpil do Sun Studios a keď JFK sľúbil poslať človeka na mesiac. Shure je na najväčších svetových scénach.

Vo všetkom, čo robí Shure, je odhodlaný poskytnúť skvelý zvukový zážitok - pretože to je skutočná miera legendárneho výkonu.

na stranu
Zobrazených 1 - 15 z 16 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 16 položiek