HUDOBNINY.net

Basgitarový efekt MOONBASE Overdrive Joyo

Doručíme pod stromček
Basgitarový efekt so série Ironman sa vyznačuje malou veľkosťou, dokonalým spracovaním a špeciálne n Viac detailov

HN169623

6943206703327

posledné kusy skladom

45,90 € s DPH

Basgitarový efekt MOONBASE Overdrive Joyo - ...

Basgitarový efekt so série Ironman sa vyznačuje malou veľkosťou, dokonalým spracovaním a špeciálne navrhnutým mobilným krytom pre potenciometre, ktorý ich chráni pred poškodením a nechceným nastavením.

Konštrukcia je vyrobená z hrubej kovovej vrstvy, ktorá ovplyvňuje životnosť efektov Ironman Joyo. Každý efekt zo série Ironman má skutočný bypass prepínač, ktorý významne ovplyvňuje kvalitu zvuku s veľkým počtom kombinovaných efektov v pedalboarde. Gombíky potenciometrov radu Ironman sú vyrobené z najkvalitnejšieho plastu, sú odolné proti mechanickému poškodeniu a vyznačujú sa premyslenou farbou a veľkosťou gombíkov, čo ovplyvňuje vynikajúci viditeľnosť nastavenia zvuku pri použití efektu. Špeciálne diódy umiestnené na kovovom puzdre vedľa gombíkov potenciometrov informujú užívateľa o aktiváciu efektu, zatiaľ čo po zatvorení krytu osvetľujú nápis Joyo.

Každý z efektov Joyo Ironman ponúka najvyššiu kvalitu zvuku vďaka najkvalitnejším miniatúrnym elektronickým komponentom umiestneným v puzdre s tak malými rozmermi.

Špecifikácia:

  • Efekt Bass Overdrive
  • ovládanie: Color, Drive, Level
  • Impedancia výstup: 100 Ohm
  • Napájanie: DC 9V 35mA
  • Rozmery: 73 x 38 x 50mm
Ďalšie podobné produkty