HUDOBNINY.net

Bezdrôtové slúchadlá BeoPlay H5 Black Bang & Olufsen

Bezdrôtové, športové slúchadlá sú navrhnuté pre počúvanie hudby pri behaní či cestovaní, a pýši sa o Viac detailov

5705260062366

na objednávku

249,00 € s DPH

Bezdrôtové slúchadlá BeoPlay H5 Black Bang & Olufsen - ...

Bezdrôtové, športové slúchadlá sú navrhnuté pre počúvanie hudby pri behaní či cestovaní, a pýši sa odolnosťou voči vode a prachu. Konektivita Bluetooth 4.2, nastavenie zvukových režimov vďaka aplikácii, pricvaknutie pomocou magnetov, štuple Comply Šport a Silicone, výdrž batérie až 5 h.

Prispôsobte zvukový profil tomu, čo práve robíte Beoplay H5 s rôznymi zvukovými režimami poskytne ten najlepší hudobný zážitok, nech už robíte čokoľvek a kdekoľvek. Len vy si môžete ľubovoľne meniť nastavenia pomocou aplikácie Beoplay App vo svojom iPhone alebo Apple Watch. Navyše pre vás pripravujeme jedinečné profily ToneTouch, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre všetky typy aktivít. Cvičenie, cestovanie, počúvanie podcastov a relax.

Dychberúci bezdrôtový zvuk

V B&O PLAY berieme hudbu vážne. Keď sme pripravovali nové slúchadlá H5, našou prioritou bolo vytvorenie produktu, ktorý spĺňa všetky očakávania pravého milovníka čistých tónov. Keďže sa jedná o slúchadlá, ktoré budete používať v každej situácii, chceli sme vám zabezpečiť ten najlepší zvuk bez ohľadu na prostredie, v ktorom sa pohybujete.

Pohodlné na dlhý beh, aj krátku prechádzku

Slúchadlá H5 sú navrhnuté pre počúvanie hudby pri behaní. Sú prispôsobené na cvičenie, odpočinok aj cestovanie. Dva typy štupľov do uší Comply Šport a Silicone sme pribalili v niekoľkých veľkostiach a prevedení, takže sadnú naozaj každému. V balení nájdete aj sťahovací klip, vďaka ktorému si môžete upraviť dĺžku slúchadiel podľa vášho želania.

Ďalšie podobné produkty