HUDOBNINY.net

Digitálny saxofón YDS-150 Yamaha

Digitálny saxofón YDS-150 Yamaha Viac detailov

YDS150

na objednávku

899,00 € s DPH

Digitálny saxofón YDS-150 Yamaha - ...

Digitálny saxofón YDS-150 vám umožní hrať kedykoľvek a kdekoľvek
Spoločnosť Yamaha Corporation oznamuje uvedenie nového produktu dychových nástrojov, novo vyvinutého digitálneho saxofónu YDS-150.


YDS-150 bol navrhnutý ako saxofón, ktorý umožní každému zažiť radosť z vystúpenia, kedykoľvek a kdekoľvek. Prelomový nový dychový nástroj si zachováva úplnú expresivitu saxofónu, napriek tomu môže byť na rozdiel od akustického saxofónu taký tichý, ako chcete, vďaka čomu je hranie pohodlnejšie a ľahšie.

Patentovaný integrovaný akustický systém Yamaha predstavuje spojenie tradičného saxofónového dizajnu a pokrokových digitálnych technológií, ktoré ponúka jedinečne bohatý zvuk akustického saxofónu a zároveň vám umožňuje vychutnať si hranie bez ohľadu na čas alebo miesto.

Zvuk je možné produkovať jednoduchým fúkaním do náustku, zatiaľ čo hlasitosť a tón je možné starostlivo modulovať pomocou intenzity dychu, čo vedie k dychovému nástroju, ktorý dokáže vyhovieť výrazovým potrebám začiatočníkov aj skúsených hráčov.

Kľúčové vlastnosti :
1) Hrajte na saxofón kedykoľvek a kdekoľvek - aj keď ste v obývacej izbe, alebo je noc.
Digitálna technológia umožňuje nastavenie hlasitosti v rozsahu 15 krokov, vďaka čomu si môžete užiť hranie na saxofón kedykoľvek a kdekoľvek - aj keď je v obývacej izbe alebo v noci. Môžete tiež pripojiť súpravu slúchadiel, aby ste mohli hrať v úplnom tichu a sústrediť sa úplne na svoj výkon bez obáv o ostatných vo svojom okolí, aj keď ste sa predtým kvôli jeho hlasitosti vzdali hrania na saxofón. Okrem toho môžete pomocou vyhradenej aplikácie voľne upravovať hlasitosť, tón a dokonca aj prstovanie.

2) Vyskúšajte si hranie inovatívnym a novým spôsobom - jednoducho fúkajte do nástroja a vytvorte nádherný zvuk saxofónu
Napriek tomu, že má nástroj náustok navrhnutý rovnako ako akustický saxofón, stále môžete vytvárať nádherný zvuk jednoduchým fúkaním do náustka a správnym prstom hrania na klávesoch bez toho, aby ste museli prekonávať počiatočnú prekážku výkonu známeho ako nátlak tvar). Hlasitosť a tón je možné upraviť aj zmenou intenzity vášho fúkania. YDS-150 používa vzorkované zvuky sopránových, altových, tenorových a barytových saxofónov spoločnosti Yamaha, starostlivo zaznamenaných na produkciu 56 saxofónových zvukov vrátane variácií, okrem iných zvukov, ako sú napríklad syntetizátory, pre celkom 73 zvukov nástrojov. Prehrávajte hudbu prakticky v akomkoľvek žánri pomocou svojich obľúbených zvukov nástrojov.

3) Vyskúšajte autentický dizajn a rezonanciu saxofónu
YDS-150 používa rovnaké rozloženie kláves, náustok a opierku pre palec ako akustický saxofón, aby poskytol prirodzený herný zážitok. Má tiež pravý mosadzný zvon a je rovnako dlhý ako sopránový saxofón, aby poskytoval optimálnu rovnováhu. Novo vyvinutý integrovaný akustický systém Bell dodáva autentickú a luxusnú rezonanciu, ktorá dáva hráčovi rovnaký bezproblémový výraz výrazovej jednoty, aký má akustický saxofón.

Pozadie vývoja :
Vývoj YDS-150 sa začal túžbou vytvoriť saxofón, na ktorý by mohlo hrať ľahšie a s väčšou slobodou ešte viac ľudí. Všetci sme si želali, aby sme aspoň raz v živote mohli hrať obľúbenú melódiu, a YDS-150 to umožňuje spojením akustických a digitálnych technológií spoločnosti Yamaha. Vďaka širokej škále zvukov a bohatej expresivity nástroja je vhodný pre skúsených saxofónistov i začiatočníkov.

O integrovanom akustickom systéme Bell (patentovaný)
Integrated Bell Acoustic System (IBAS) je akustický systém vyvinutý špeciálne pre YDS-150, ktorý reprodukuje jedinečnú fyzickú spätnú väzbu (zvuková rezonancia a vibrácie) akustického saxofónu. Systém sa skladá z reproduktorových jednotiek, akustickej trubice a pravého mosadzného zvončeka, čo mu umožňuje efektívne dodávať zvukovú rezonanciu a vibrácie späť do úst a končekov prstov hráča.

Príslušenstvo :
● Puzdro
● Remienok
● Originálny náustok
● Originálna syntetická trstina
● Ligatúra
● Krytka náustku
● Návod na použitie
● Náhradný O krúžok
● Náhradné syntetické tŕstie

Technické údaje  Rozmery
•Šírka 110 mm
•Výška 699 mm
•Hĺbka 103 mm
•Hmotnosť 1,0 kg bez batérií
Povrchová úprava žltý mosadz / zlatý lak
Klapky pre prsty rovnaké, ako štandartný saxofón. Vysoké Fis, predné - F, nízke A
Analógový ovládač. Generovanie tónu AWM Sampling.
Prednastavený počet zvukov 73, vrátane 56 saxofónových zvukov.
Klávesa Eb, Bb, C (Synchronizácia s hlasom)
Ladenie 427,0 Hz〜440,0Hz〜453,0Hz, pribl. 0,5 Hz prírastkoch
Bluetooth zvuk
Efekt 5 typov (pre slúchadlá)
Úložisko a pripojenie
Slúchadla : Stereo-mini
AUX IN : Stereo-mini
USB TO HOST : micro USB typ B
Napájací adaptér USB: 5V / 1A (micro USB Type-B) batérie (štyri alkalické batérie „AAA“ (LR3) alebo Ni-MH nabíjateľné batérie (HR3))
Spotreba energie 4,5 W (pri použití napájacieho adaptéra USB)
Funkcia automatického vypnutia : áno

Našli sme 1 podobný produkt