HUDOBNINY.net
akciová cena Gitarové kombo Pathfinder 10 Vox

Gitarové kombo Pathfinder 10 Vox

Tranzistorové gitarové kombo Pathfinder 10 6,5" Vox Viac detailov

VXPF10

4959112022423

na objednávku

109,00 € s DPH

-8%

119,00 € s DPH

Gitarové kombo Pathfinder 10 Vox - ...

Úplne typické, teplé britské zvuky, ktoré očakávate od VOXu ožívajú a sú prístupné v kompaktnom, 10 Wattovom kombe Toto 10 Wattové, kombo je súčasne klasickým Voxom s povrchom pripomínajúcim kožu, špecifickou mriežkou a samozrejme, typickými knobmi! Drobné, no dôležité detaily, ako zlaté lišty a biele lemovanie sú takisto verne reprodukované, perfektne pripomínajú legendárny vzhľad VOX.

Malý, ale silný! Pathfinder 10 má 10 Wattov výkon, s plným pásmom, čo ho robí perfektným pre domáce cvičenie, rozcvičovanie a nahrávanie. Prepínač Clean/Overdrive umožňuje priamo prepínať čistý a skreslený zvuk. Jednoduchým stlačením tohto prepínača získate z kryštalicky čistého zvuku naše jedinečné, teplé skreslenie; alebo z ľahko chrapľavého blues skočíte rovno do high-gain, moderného rockového rachotu.

Jack Headphone/Lineout Chcete cvičiť neskoro v noci, bez toho aby ste rušili susedov? Žiadny problém! Proste zapojte slúchadlá do jacku Headphone/Line Out a môžete začať - vaši spiaci susedia nezačujú vôbec nič, pretože jack automaticky umlčí hlavný reproduktor! Tento jack má súčasne špeciálne filtrovanie ako Line Out, ktoré sa perfektne hodí pre nahrávanie, bez toho aby ste sa museli starať o otravné nastavovanie mikrofónov. Pathfinder 10 je ďalej vybavený ovládaním Gain, Treble, Bass a Volume plus prepínačom Clean/Overdrive.

Horný panel Input jack. Sem - prekvapivo - zapojíte gitaru!

Gain nastaví celkovú hodnotu gainu predzosilňovača v kombe. Týmto knobom volíte veľa drsných zvukov - od čistého až po drvivé a šialené, a čokoľvek medzi tým! Všetko, čo získate, závisí na tom, ako nastavíte tento knob, a tiež ako nastavíte prepínač Clean/Overdrive.

Clean/Overdrive prepínač. Ako už meno napovedá, prepína preamp Pathfinder 10 do jedného či druhého, špecifického režimu - Clean (prepínač je „vypnutý“) alebo Overdrive („zapnutý“). Ako asi očakávate, režim Overdrive dáva oveľa viac gainu, než režim Clean. Takže stačí stlačiť toto tlačidlo, ak potrebujete pridať gain!

Treble Nastavuje vysokú frekvencie zvuku. Môže váš zvuk preniesť od mäkkého a okrúhleho, do jasného a ostrého, alebo kamkoľvek medzi tým.

Bass Nastavuje basové frekvencie zvuku. Môže váš zvuk preniesť od teplého a ľahkého, po temný a hutný, alebo kamkoľvek medzi tým.

Volume Určuje celkovú hlasitosť komba. Nastavenie do vyšších hodnôt a súčasne s nízkym gain skvele funguje pre čistý zvuk (Tip: ak chcete naozaj čistý zvuk, musíte vypnúť prepínač Clean/Overdrive!), Naopak stiahnutím hlavnej hlasitosti, nastavením režimu Overdrive a zvýšením Gain získate hutný, skreslený zvuk v hĺbkach, znesiteľný aj doma.

Headphone/Line Out Jack. Tento duálny výstup prenáša špeciálne filtrovaný signál pre použitie buď v slúchadlách alebo pre priame pripojenie do zvukovej karty či nahrávacie konzoly. LINE OUT dáva dobre znejúce signál pre nahrávanie alebo živé hranie, bez nutnosti pridávania mikrofónu pred kombo. Zasunutím konektora do tohto jacku umlčíte interný reproduktor.

Power ON/OFF Switch & LED. On/Off vypína hlavné napájanie do komba. Príslušná LEDka svieti v zapnutom stave.

VOX Pathfinder 10 špecifikácie :

  • Obvody: Solid-State
  • Výstupný výkon: 10W RMS
  • Reproduktor: 1 x VOX Bulldog 6,5 ", 8 Ohm
  • Vstup: Input jack
  • Výstup: PHONES/Lineout jack
  • Prepínanie Clean / Overdrive
  • Ovládacie prvky: GAIN, TREBLE, BASS, VOLUME, CLEAN/OVERDRIVE SWITCH
  • Vintage vzhľad 
  • Rozmery: (Š x H x V): 38,0 x 26,0 x 17,0 cm
  • Hmotnosť: 4,8 kg
Ďalšie podobné produkty