HUDOBNINY.net

Headset slúchadlo Bluetooth Jabees

Kompaktný a prenosný stereo-konvertibilný Bluetooth headset, ktorý je kompatibilný s akýmkoľvek mobi Viac detailov

Beatles-black

4897042101293

posledné kusy skladom

19,00 € s DPH

Headset slúchadlo Bluetooth Jabees - ...

Kompaktný a prenosný stereo-konvertibilný Bluetooth headset, ktorý je kompatibilný s akýmkoľvek mobilným telefónom, laptopom, PSP alebo iPhonom podporujúcim funkciu Bluetooth, a vybavený zabudovaným mikrofónom pre bezdrôtovú komunikáciu, konferenčné hovory, online chat či telefónne hovory.

Podporuje funkciu hands-free pre vytáčanie čísel či ovládanie spätného hovoru počas šoférovania, a vďaka svojmu veľkému, zabudovanému 10mm reproduktoru môže byť použitý na streamovanie hovorov alebo audio z GPS zariadení, Skypu, Viberu či Whatsapp.

Headset má ergonomický tvar so špecificky tvarovaným náušníkom, ktorý sa bezpečne prispôsobí tvaru ucha, a môže byť použitý v kombinácii s mono slúchadlom (súčasť balenia) pre prechod z mono na stereo kanálový posluch, čo zaručuje napríklad zníženie ambientného hluku počas hovorov a umožňuje bezdrôtové počúvanie hudby.

Vďaka pripojeniu Bluetooth vo verzii V3.0 Class II zaručuje headset excelentnú kvalitu zvuku a operačnú vzdialenosť až 10 metrov. Zabudovaná lítiová polymérová batéria poskytuje až 4 hodiny operačného času a 100 hodín prevádzky v pohotovostnom režime. Súčasťou balenia je aj USB napájací kábel a háčik pre upevnenie na ucho. Rozmery: 40,5 x 17 x 9,5 mm. Hmotnosť: 5 g. Čierne farebné prevedenie.

Detaily:

  • Typ: In-Ear
  • Rozmery: 40,5 x 17 x 9,5 mm.
  • Hmotnosť: 5 g.
  • Farba: Čierna
Ďalšie podobné produkty