HUDOBNINY.net

Klávesy KK-3208 detský keyboard McGrey

Hra, hudba a zábava pri učení na jednej klávesnici - čo viac si „dieťa“ môže priať!Teraz môžu aj tí Viac detailov

62355

na objednávku

21,90 € s DPH

Klávesy KK-3208 detský keyboard McGrey - Detaily

Hra, hudba a zábava pri učení na jednej klávesnici - čo viac si „dieťa“ môže priať!

Teraz môžu aj tí najmenší zaplniť tónmi z klávesov celú obývaciu izbu. S hračkovou klávesnicou McGrey to nie je žiadny problém. Napriek svojej kompaktnej veľkosti ponúkajú klávesy veľa možností na hranie a zábavu. Priložený mikrofón deti vyzýva, aby si zaspievali.

KK-3208 je vybavený 32 malými klávesmi, ktoré sú ideálne pre malé detské ručičky. Okrem bežných funkcií, ako je napríklad regulácia hlasitosti, nastavenie tempa a tlačidlo zastavenia, ponúka klávesnica mnoho ďalších možností hrania pre hudobných prieskumníkov.

K dispozícii je osem rôznych rytmov, ktoré sprevádzajú mladých klaviristov: Či už ide o pomalý rock, diskotéku, valčík alebo sambu, organový, husľový alebo gitarový zvuk, každý si tu nájde svoju obľúbenú kombináciu.

K dispozícii je tiež päť rôznych zvukov perkusií a samby na mixovanie a vyskúšanie. 22 ukážkových skladieb so známymi melódiami ako „Happy Birthday“, „Song of Joy“, „Christmas Santa Claus“ a mnoho ďalších poskytuje veľa rozmanitosti.

Malí klávesoví umelci môžu tiež nahrávať svoje vlastné kompozície pomocou hračkovej klávesnice McGrey a prehrávať ich alebo predvádzať pomocou funkcie prehrávania. Rýchlo pripojte priložený mikrofón a show sa môže začať.

Detaily:

  • Malá 32-klávesová detská klávesnica s mikrofónom
  • 8 rôznych sprievodných rytmov a timbresov
  • 22 demo skladieb (Happy Birthday, Glementine, Christmas Santa Claus a oveľa viac
  • Praktická funkcia nahrávania a prehrávania
  • 4 rôzne zvuky perkusií a 4 zvuky samby
  • Vyžaduje 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Vrátane mikrofónu - stačí ho pripojiť a spievať
Ďalšie podobné produkty