HUDOBNINY.net
akciová cena Kombo AC15VR Valve Reactor VOX

Kombo AC15VR Valve Reactor VOX

Hybridné kombo 15W AC15VR Valve Reactor VOX Viac detailov

VXAC15VR

4959112072442

skladom

319,00 € s DPH

-23%

415,00 € s DPH

Kombo AC15VR Valve Reactor VOX - ...

VOX AC15VR Valve Reactor - Lampový a tranzistorový, vintage a moderný, čistý a skreslený - nová VR rad komb má všetko. Využitím osvedčeného a obľúbeného obvodu VOX Valve Reactor (VR) ponúka AC15VR rozmanitú zvukovú paletu autentického zvuku v jedinom zosilňovači. Zlúčením tradičných prvkov dizajnu VOX, pokročilého predzosilňovača a výkonného lampového obvodu 12AX7 Valve Reactor, sme vytvorili prvé hybridné kombo, hodné mena AC15.

 • Jedinečná hybridná technológia VOX kombinuje solid-state prvky a lampy.
 • Obvod VOX Valve Reactor obsahuje skutočnú lampu 12AX7 s dvojitou triodou.
 • Zachováva vzhľad, pocit aj zvukový charakter klasického kombá VOX AC15.
 • Delený panel a analógový predzosilňovač ponúka dva kanály (Normal a Overdrive) pre širokú paletu zvukov.
 • Overdrive kanál s dvoma režimami (OD1 / OD2) ponúka na výber zvuky v rozsahu od blues po agresívny zvuk, s vysokým gain.
 • Tradičný kanál Normal dodáva prehľadný a čistý zvuk, ideálny pre použitie s externým efektovým procesorom.
 • Vstavaný Reverb dodáva hĺbku a priestorovosť vášmu zvuku.
 • Voliteľný nožný spínač umožňuje prepínať Reverb a kanály.

VOX Valve Reactor ponúka jedinečný vzhľad hybridného kombá. - Hybridné gitarové kombá spravidla využívajú vákuove lampy v sekcii predzosilňovača a v sekcii výkonového zosilňovača integrované obvody alebo polovodičové prvky. Vďaka dnešným technológiám je možné tvarovať ideálny zvuk už v štádiu predzosilňovača, a to aj bez lámp, ako je vidieť u mnohých skvele vykonaných, kompaktných efektových jednotiek na dnešnom trhu. Zostáva však zložitou otázkou, ako získať príjemný a hutný distortion - a pocit zvukového tlaku, ktorý je skutočne esenciou zvuku gitary - bez zapojenia lampy v sekcii výkonového zosilňovača. Práve kvôli tomu je AC30VR aj AC15VR vybavený obvodom Valve Reactor, osvedčeného v modelingu gitarových komb VOX Valvetronix a ToneLab multiefektových procesorov. Valve reactor obsahuje lampu 12AX7 s dvojitou triodou v stupni zosilňovača, kde tvaruje signál a vytvára všetku interakciu a harmonický obsah celolampových zosilňovačov.

Štýlovosť - Dizajn je vo vintage štýle. AC15VR ponúka dva rôzne kanály - Normal a Overdrive - Overdrive kanál má vlastný gombík Gain. Naviac je tu ešte Style gombík, ktorý dodáva zvuku dve rôzne príchute.

Ovládanie - Navyše k Master Volume a Master reverbu majú oba kanály AC15VR (Normal a Overdrive) k dispozícii to isté ovládnu basov a výšok. Rovnako ako AC30VR, kanál Overdrive obsahuje gombík Gain pre pridanie tej pravej úrovne hrejivosti a vrčanie do vášho zvuku. Zosilňovač s výkonom 15W napája 12 "zákazkový reproduktor Celestion, ktorého zvuk na seba strháva všetku pozornosť.

Zadný panel - Zadný panel kombá AC15VR obsahuje jack pre externé 8 ohm reprobedne. Použitie externého kabinetu vypne vstavané reproduktory. Je tu tiež jack pre VOX VFS2A duálny footswitch, ktorý ponúka nožný prepínanie kanálov a zapínanie a vypínanie reverbu.

Ovládanie bez rúk - Ak použijete voliteľný nožný spínač VFS2A, môžete prepínať kanály a za / vypínať vstavaný Reverb - čo sa hodí pre živé hranie.

 • Výkon : 15W RMS - 8Ohm
 • Reproduktor : 1x 12", 8 Ohm VX12 Celestion custom speaker
 • Rozmery : (W x D x H): 602 x 265 x 456 mm
 • Hmotnosť : 16,4kg
Našli sme 1 podobný produkt