HUDOBNINY.net

Mini kachón MC1B Meinl

Vďaka všetkým vlastnostiam plnohodnotného Cajonu je mini-Cajon MEINL s vnútornými snare drôtmi -&nbs Viac detailov

MC1B

840553088502

posledné kusy skladom

29,90 € s DPH

Mini kachón MC1B Meinl - ...

Vďaka všetkým vlastnostiam plnohodnotného Cajonu je mini-Cajon MEINL s vnútornými snare drôtmi - struníkom zábavný na spontánne zahranie a bude vyzerať skvelo na vašom stole alebo konferenčnom stolíku. Tieto miniatúrne cajony sú vynikajúce na poklepanie a ľahko sa prenášajú. S výškou 14 cm majú tieto verzie veľkosť asi 1/6 bežného cajonu. Sú vyrobené z brezového dreva, ktoré je známe svojim vynikajúcim hudobným tónom (presláveným v mušľovej konštrukcii bicích sád). Extra tenká predná doska reaguje na najľahšie roly prstov. Vychutnajte si spontánne lekcie doma alebo v práci. Mini-Cajon je tiež skvelým tipom na darček.

S mini cajonmi Meinl zažijete veľkú zábavu. Vďaka kompaktnej veľkosti zaberú len veľmi málo miesta, a sú nenáročné na prenášanie. S výškou 22 cm a približne šestinovou veľkosťou oproti bežnému kachónu je tento nástroj doslova vreckový, no aj napriek tomu však prekvapí veľmi muzikálnym zvukom.

Vyrobený je z päťvrstvovej baltskej brezy o hrúbke 6 milimetrov s integrovaným strunníkom. Tento cajon je ideálny na cesty, do kancelárie, alebo ako originálny darček, ktorý poteší každého muzikanta.

Špecifikácia :

  • Typ : Mini kachón / cajon
  • Telo: Breza
  • Predná doska: Almond
  • Rozmery: 22cm × 14,6cm × 14,6cm
Ďalšie podobné produkty