Pás na gitaru Black Skull OSN-65SKBK Ortega
Katalógové číslo OSN-65SKBK
Pútavý dizajn a extra široké, pohodlné ramená robia z našich nylonových popruhov nevyhnutnosť na pód
ihneď k odberu
Bezpečná platba
Jednoduché vrátenie tovaru
Overení prepravcovia
Zákaznícka podpora
Načítavam odporúčania...
  • Dĺžka až 1460 mm (57,5")
  • Šírka 65 mm (2,22")