Pás na gitaru Charcoal Skull OSN-65SKCO Ortega
Katalógové číslo OSN-65SKCO
Pútavý dizajn a extra široké, pohodlné ramená robia z našich nylonových popruhov nevyhnutnosť na pód
posledné kusy
Bezpečná platba
Jednoduché vrátenie tovaru
Overení prepravcovia
Zákaznícka podpora
Načítavam odporúčania...
  • Dĺžka až 1460 mm (57,5")
  • Šírka 65 mm (2,22")