HUDOBNINY.net
akciová cena Sada mikrofónov na bicie DMS-7 Pronomic

Sada mikrofónov na bicie DMS-7 Pronomic

Rozsiahla súprava mikrofónov s úžasným zvukom! Sada 7 mikrofónov. Viac detailov

23516

skladom

149,00 € s DPH

-14%

173,90 € s DPH

Sada mikrofónov na bicie DMS-7 Pronomic - Detaily

Mikrofónová súprava DMS-7 Drum je v pomere ceny a výkonu absolútne výnimočná! Zvuk týchto mikrofónov určite predčí vaše očakávania.

DMS-7 poskytuje silný zvuk s vynikajúcou dynamikou a brilantným zvukom. Súprava je ideálnou voľbou pre vašu súpravu bicích nie len na živé vystúpenia - koncerty, ale aj v štúdiu. Balenie obsahuje 1 basový bubnový mikrofón s držiakom, 4 tomové mikrofóny s držiakom a svorkami a 2 elektretové stropné mikrofóny s držiakom. Je zaručené optimálne uchytenie na vašej bicej súprave.

Bass Drum-Micro presvedčí vďaka svojim hlbokým basom s ultimátnou razanciou. Dva horné mikrofóny majú veľmi jemné rozlíšenie, výborné zaostrenie a hĺbku.

Obzvlášť kompaktný dizajn zaručuje ideálne umiestnenie mikrofónov na bicích. 4tom mikrofóny majú jednoduchu a presne nastaviteľnú univerzálnu svorku s káblovou sponou pre optimálne uchytenie na plášti. Odolný hliníkový kryt zaručuje vysokú spoľahlivosť pre náročné použitie na pódiu.

Kompletná mikrofónna sada je dodávaná v pevnom hliníkovom puzdre. Mikrofóny sa teda dajú virtuálne prepravovať a sú dobre chránené pred prachom, špinou a poškodením.

  • 1x dyn. mikrofón na basový bubon, Prenosový rozsah 20Hz-15KHz, Citlivosť: - 58 dB (+ - 3dB)
  • 4x dyn. mikrofón na Tomy, Prenosový rozsah 50Hz-12KHz, Citlivosť: - 58 dB (+ - 3dB)
  • 2x elektretový horný mikrofón, Prenosový rozsah 50Hz-18KHz
  • 4x svorky, 2x penový návlek pre horné mikrofóny
  • Vrátane stabilného hliníkového kufríka
Našli sme 1 podobný produkt