HUDOBNINY.net
akciová cena Struny pre elektrickú gitaru NYXL 0942 DAddario

Struny pre elektrickú gitaru NYXL 09-42 DAddario

Naše prémiové nepotiahnuté elektrické struny, NYXL ponúkajú vyššiu pevnosť pri pretrhnutí, vylepšenú Viac detailov

NYXL0942

019954905576

posledné kusy skladom

17,00 € s DPH

-14%

19,90 € s DPH

Struny pre elektrickú gitaru NYXL 09-42 DAddario - ...

Naše prémiové nepotiahnuté elektrické struny, NYXL ponúkajú vyššiu pevnosť pri pretrhnutí, vylepšenú stabilitu ladenia a zvýraznenú frekvenčnú odozvu stredného rozsahu. Struny pre elektrickú gitaru NYXL, vyrobené s jadrom z NY Steel, prémiovým poniklovaným oceľovým ovíjacím drôtom a technológiou Fusion Twist, sú dostatočne pevné a dostatočne všestranné, aby zvládli čokoľvek.

Struny 9-42 Super Light gauge sa ľahko ohýbajú a sú veľmi flexibilné.

  • NYXL sú naše prémiové nepotiahnuté elektrické struny, ktoré poskytujú bezkonkurenčnú silu a stabilitu ladenia, plus vylepšený stredný rozsah
  • Prémiový poniklovaný oceľový ovíjací drôt používaný pre NYXL poskytuje zvýraznenú frekvenčnú odozvu v rozsahu 1 - 3,5 kHz, takže získate viac prítomnosti a chrumkavosti na prerezanie mixu.
  • Technológia Fusion Twist zaisťuje, že struny elektrickej gitary NYXL zostanú naladené o 131 % lepšie ako štandardné struny, zatiaľ čo drôt s jadrom NY Steel ich robí až o 40 % pevnejšími – ohnuté o dva stupne vyššie, struny NYXL sú stále na menej ako 75 % zlomu. bod.
  • Struny NYXL sa dodávajú s kódom, ktorý sa môžete zaregistrovať, aby ste získali body Players Circle.
  • Struny pre elektrickú gitaru NYXL sa vyrábajú v USA – nakreslené podľa našich presných špecifikácií v našom výrobnom závode v New Yorku

ďalší si kúpili aj toto

ďalší si kúpili aj toto

Ďalšie podobné produkty