HUDOBNINY.net
akciová cena Chromatická ladička GA Custom Korg

Chromatická ladička GA Custom Korg

Chromatická ladička - Ohromujúca prehľadnosť a vysoká presnosť ladenia v malom balení. Viac detailov

KRTUGACS

4959112145627

na objednávku

39,00 € s DPH

-32%

58,00 € s DPH

Chromatická ladička GA Custom Korg - ...

Ohromujúca prehľadnosť a vysoká presnosť ladenia v malom balení.

Kompaktná ladička s ultra presným ladením na ± 0.1 centu. "Kartové" kompaktné ladičky sú už nejakú dobu u zn. KORG najobľúbenejším typom tunerov. V tejto oblasti je potrebné vyzdvihnúť najmä sériu GA, určenú špeciálne pre gitary / basgitary, prípadne ladičky viacúčelové CA, ktoré plne podporujú všetky herné potreby ako profesionálov, tak i hudobných začiatočníkov. Teraz však predstavujeme v tejto oblasti úplne nový model: GA Custom.

GA Custom je vybavená veľkou 3D vizuálnou meracou škálou, prvou svojho druhu u takto kompaktnej ladičky. Trojrozmerné svetlé a flexibilné režimy zobrazenia poskytujú bezkonkurenčnú čitateľnosť zobrazovaného priebehu ladenia. Vysoká presnosť ± 0.1 centu je na profesionálnej úrovni. Tenké telo ladičky s pogumovanými vonkajšími časťami je ešte menšie a kompaktnejšie ako kedykoľvek predtým. Obsahuje vstavaný mikrofón s vysokou citlivosťou, takže ladičku možno použiť aj na ladenie orchestrálnych a akustických nástrojov. GA Custom je novým typom kompaktného tuneru, ktorý pri malých rozmeroch ponúka vskutku špičkové funkcie.

"Custom Shop," značka najlepšej kvality Ladičky KORG sa môžu pochváliť štyridsaťročnou históriou, ktorá začala predstavením celosvetovo vôbec prvej ladičky s ihlovým ukazovateľom. Od tej doby sme vyprodukovali veľa ďalších typov tunerov, vrátane ladičiek s epochálnymi novými funkciami či kvalitou ladenia, ale všetky tieto produkty spája jedno spoločné - a to nekompromisná kvalita výrobkov zn. KORG.

V súčasnej dobe KORG predstavuje novú radu ladičiek, zameranú na ešte lepšiu funkčnosť. Označenie kvality "Custom Shop" pritom znamená, že tento model bude vlajkovou loďou, predstavujúcou to najlepšie z pokročilých technológií značky. Jednou z nich je nepochybne meracia škála zobrazovaná na CMD paneli, maximálne presná detekcia zvuku, ale súčasne tiež dokonalý vzhľad a spracovanie. To všetko teda vyjadruje značka "Custom Shop", ktorou sa táto ladička môže pochváliť.

Revolučné 3D zobrazenie meracie škály Inovatívne 3D zobrazenie meracie škály je hlavným poznávacím znamením Custom Shop série. Veľká, jednoducho čitateľná indikácia názvu aktuálneho tónu a nezameniteľná iluminácia podsvietených LED navyše ďalej urýchľujú a uľahčujú okamžité dosiahnutie správneho naladenia. Táto nová 3D škála pritom umožňuje naladiť s fantastickou presnosťou ± 0.1 cent.

Ultra vysoká presnosť ladenia +/- 0.1 centu Pretože je určená aj pre profesionálne využitie, ponúka séria KORG GA Custom extrémne vysokú presnosť ladenia s detekčným rozsahom +/- 0.1 centu, čo je hodnota inak u bežných kompaktných ladičiek úplne neobvyklá. Vďaka nej si tak u série GA Custom môžu hráči všetkých hudobných štýlov vychutnať rovnako precízne naladenie, aké má vlajková loď ladičiek zn. KORG, teda model Pitchblack Pro.

Tri režimy zobrazenia Na výber sú tri režimy zobrazenia meracej škály: Regular (štandardná), Strobe (stroboskopický), a Half Strobe (polostroboskopický). Každý z hráčov si tak ľahko vyberie podľa svojich preferencií. Strobe a Half Strobe režim pritom plne podporujú extrémnu presnosť ladenia série GA Custom, takže práca s nimi je ešte pohodlnejšia a výsledky dokonalejšie.

Kompaktný tenký dizajn Zobrazovacia plocha bola rozšírená, tak aby bola ladička ešte prehľadnejšia, zatiaľ čo celkové rozmery tunera sa naopak zmenšili. Tenký dizajn uľahčuje prenosnosť ladičky. S pogumovanými povrchovými časťami sa navyše ladička lepšie drží. Na zadnej strane má navyše praktickú opierku, takže ju môžete kdekoľvek bez ďalšej opory postaviť.

Vstavaný mikrofón s vysokou citlivosťou Popri štandardných INPUT / OUTPUT jackov, používaných pre ladenie pripojenej elektrickej gitary alebo basgitary, máte k dispozícii tiež vstavaný vysoko citlivý mikrofón, s ktorým možno ladiť treba dychové nástroje, sláčiky alebo klávesy. K ladeniu môžete použiť aj kontaktný mikrofón CM-200 (dodáva sa zvlášť).

Špecifikácia:

  • Škála: 12 nôt rovnakého temperamentu
  • Rozsah detekcie: A0 (27,50 Hz) - C8 (4 186 Hz)
  • Rozsah kalibrácie: 436 - 445 Hz (kroky po 1 Hz)
  • Presnosť detekcie: v rozmedzí +/- 0,1 centu
  • Vstupná impedancia: 1 MΩ (keď je tuner zapnutý)
  • Konektory: INPUT (mono 1/4 "jack), BYPASS (mono 1/4" jack)
  • Zdroj: Dve AAA batérie (v balení)
  • Životnosť batérie: približne 40 hodín (nepretržitý vstup A4, tuner zapnutý, režim zobrazenia: bežný, s použitím dvoch AAA zinkovo-uhlíkových batérií)
  • Rozmery (Š x H x V): 99 x 65 x 16 mm / 3,90 "x 2,56" x 0,63 "(vrátane stôp)
  • Váha: 83 g / 2,93 oz. (vrátane batérie)
Ďalšie podobné produkty