HUDOBNINY.net

Gitarová a basová ladička GA-50 Korg

Elegantná, jednoduchá ladička s funkciami. Viac detailov

KRTUGA50

4959112175495

posledné kusy skladom

18,00 € s DPH

Gitarová a basová ladička GA-50 Korg - ...

GA-50 je štandardná ladička, ktorú KORG odporúča pre každého hráča na gitaru alebo basgitaru. Nový displej má veľký indikátor názvu noty, ktorý je ľahšie čitateľný než kedykoľvek predtým. GA-50 obsahuje v štíhlom a kompaktnom tele maximálnu funkčnosť, zaručujúce vysoko presné ladenie v akejkoľvek situácii.

Prepracovaný displej s lepšou čitateľnosťou.
Ladička GA-50 zobrazuje číslo struny a názov noty uprostred LCD displeja. Tieto indikátory sú navyše väčšie ako predtým a sú preto lepšie čitateľné. Ihlový ukazovateľ zobrazuje aktuálne naladenie rýchlo a presne. Ovládanie ladičky je rýchle a jednoduché, zvládne ho preto bez problémov aj úplný začiatočník.

Režim ladenia gitary a basgitary s podporou 7-strunových gitár a 5 alebo 6-strunových basgitár.
Vybrať si môžete režim ladenia gitary alebo basgitary. V každom režime sa vedľa označenia noty zobrazuje aj číslo struny, takže môžete ladiť presne a s istotou. Režim ladenia gitary podporuje 7-strunové gitary, v režime pre ladenie basgitár možno ladiť taky nízku-B a vysokú-C strunu. Podporované je tiež znížené ladenie (zníženie v rozsahu jeden až päť poltónov).

Sound out režim, ktorý pomáha pri výmene strún.
V režime Sound out možno cez vstavaný reproduktor prehrávať referenčný tón, takže môžete ladiť nielen vizuálne podľa ukazovateľa, ale tiež počúvaním podľa ucha. To sa hodí hlavne pri výmene strún, kedy môžete začať ladiť nahrubo podľa ucha a potom už len doladiť štandardne podľa ukazovateľa.

Výstupné jack, vďaka ktorému možno ladiť dokonca aj počas hry.
GA-50 je vybavený výstupným jackom. Keď svoju gitaru pripojíte na vstup, môžete na tento výstupný jack pripojiť zosilňovač a pod. A potom môžete ladiť napríklad aj počas vystúpenia.

Výrazne predĺžená životnosť batérií.
GA-50 ponúka životnosť batérií až 135 hodín (pri použití zinkovo-karbónových batérií). Ladičku tak môžete bez obáv používať aj počas dlhých vystúpení alebo pri intenzívnom cvičení. Keď kapacita batérií klesne, rozsvieti sa indikátor, ktorý na nutnosť výmeny batérií upozorní.

Možnosť umiestniť ladičku na notový stojan.
Nový mechanizmus zabezpečí pevnejšie a stabilnejšie uchytenie ladičky na notovom stojane. Môžete sa tak plne koncentrovať na vlastnú hru a nemusíte sa báť, že by ladička pri hraní mohla spadnúť.

Funkcia zálohovania pamäte a automatické vypnutie ladičky pri nečinnosti.
Funkcia zálohovania pamäte uloží aktuálne nastavenie kalibrácie a Sound out režime dokonca aj po vypnutí ladičky. (Tieto nastavenia sa vymažú iba pri výmene batérií.) Úsporná funkcia automatického vypnutia ladičku po 20 minútach nečinnosti vypne.

Štýlový a funkčný dizajn.
Skladací stojanček umožňuje ladičku stabilne postaviť. Kryt batérií je s ladičkou pevne spojený, takže sa nemusíte pri výmene batérií báť jeho prípadnej straty.

Špecifikácie:

 • Detekčný rozsah: Gitara: 7B, 6E, 5A, 4D, 3G, 2B, 1E
                               Bassa Low B, 4E, 3A, 2D, 1G, High C
 • Režimy ladenia: Meter mode, Sound Out mode
 • Znížené ladenie: 1-5 poltónov (v krokoch po jednom poltónov)
 • Detekčná presnosť: +/- 1 cent
 • Presnosť zvuku: +/- 1.5 cent
 • Konectory: INPUT jack (1/4 "monaural phone jack), OUTPUT jack (1/4" monaural phone jack)
 • Interný reporudktor: Dynamický (φ21mm)
 • Napájanie: AAA batérie (3,0 V) x 2
 • Životnosť batérií: Približne 135 hodín (zinkovo-karbónové batérie, Meter mode, A4 kontinuálne vstup)
 • Rozmery (Š x H x V): 100 mm x 67 mm x 17 mm
 • Hmotnosť: 81 g (vrátane batérií)
 • Dodávané príslušenstvo: dve AAA batérie pre testovaciu prevádzku
Ďalšie podobné produkty