HUDOBNINY.net

Klipová ladička PitchCrow-G Korg

Klipová ladička PitchCrow-G cez svoje minimálne rozmery ponúka maximálnu vybavenie a funkčnosť. Je Viac detailov

KRTUAW4GBK

4959112134249

na objednávku

20,00 € s DPH

Klipová ladička PitchCrow-G Korg - Detaily

Klipová ladička PitchCrow-G cez svoje minimálne rozmery ponúka maximálnu vybavenie a funkčnosť. Je pokračovaním filozofie zn. KORG vo vzťahu k ladičkám - teda robiť ladičky menšie, tenšie a presnejšie. Najviac citeľné zmenou u PitchCrow-G je však oblasť displeja. Zmenšili sme totiž na minimum nevyužitý priestor okolo neho a tak vznikla doposiaľ bezkonkurenčne najmenšia ladička v tejto triede. Spolu so stenčením tak u PitchCrow-G došlo tiež k celkovo výraznému zníženiu hmotnosti.

  • Prepracovaný je tiež mechanizmus klipu. Nový klip sa vyznačuje efektívnym a jednoduchým dizajnom, ktorý garantuje lepšie a bezpečnejšie upevnenie ladičky k nástroju. Vďaka unikátnemu guľovému čapu pritom poskytuje nevídanú flexibilitu a možnosti nastavenia.
  • Malá, ale prehľadná, ľahká ale výkonná. PitchCrow-G jednoducho ponúka možnosť lepšieho ladenia každému gitaristovi alebo basgytaristovi. Farebný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky potrebné nastavenia. Jeho prednosťou je pritom vysoký kontrast a široký pozorovací uhol, takže je bezchybne čitateľný v každej situácii.
  • Vedľa bežného chromatického režimu je k dispozícii špeciálny režim pre ladenie gitary a basgitary. V každom z týchto režimov sa vedľa označenia tónu objaví aj číslo struny, čo umožní ľahko naladiť aj začiatočníkom. K dispozícii je tiež znížené (Flat) a Kapodastre (capo) ladenie (Flat ladenie je k dispozícii v režime pre gitaru / basgitaru, capo ladenie je v režime pre gitaru).
  • V režime pre ladenie gitary sa môže zobraziť upozornenie na prílišné utiahnutie prvej struny, ktoré je prevenciou prípadného prasknutia strún. Túto funkciu ocenia hlavne začínajúci hráči, ktorí sa ešte len učia ladiť.
  • Ladičky zn. KORG sú vyhlásené svojou vysokou presnosťou a citlivosťou, takže ani PitchCrow-G nie je žiadnou výnimkou. Pri bežnom, rýchlom ladenie je ponúkaná presnosť ± 1 centu. Avšak keď potrebujete naladiť v profesionálnom nahrávacom štúdiu alebo pri vystúpení, môžete si zvoliť ultra presné ladenie s presnosti ± 0.1 centu.
  • PitchCrow-G je navrhnutý tak, aby bol maximálne úsporný. Vďaka tomu bolo dosiahnuté životnosti batérie zhruba trikrát dlhšia, než je tomu u skorších porovnateľných typov ladiček a batérie tak vydržia približne 24 hodín nepretržitej prevádzky. Samozrejmosťou je tiež funkcia automatického vypnutia ladičky, pokiaľ nie je po určitú dobu používaná.
Ďalšie podobné produkty