HUDOBNINY.net

Ladička pre ukulele MiniPitch-OR Korg

MiniPitch je ladička kompaktnej veľkosti vyrobená pre ukulele. Keďže LED ukazuje kolík, ktorý treba Viac detailov

KRTUMINIPITCHOR

4959112189386

posledné kusy skladom

15,00 € s DPH

Ladička pre ukulele MiniPitch-OR Korg - ...

MiniPitch je ladička kompaktnej veľkosti vyrobená pre ukulele. Keďže LED ukazuje kolík, ktorý treba naladiť, je zrozumiteľná aj pre začiatočníka. .

Pri ladení jednoducho otáčajte kolíkmi podľa toho, ako ukazujú kontrolky
Keď zahráte na strunu, ktorú chcete ladiť, rozsvieti sa LED ukazujúca pozíciu kolíka, ktorým by ste mali pootočiť. Potom jednoducho ladíte podľa LED stupnice indikujúcej či je struna nadladená alebo podladená. Pri správnom naladení horná a spodná LEDka rýchlo zabliká, takže je vaše správne naladenie jasne viditeľné. Môžete nastaviť uhol displeja podľa vašej potreby.

Aby ste použili mód autoguide, začnite ladiť štvrtú strunu (G); keď je správne naladená, budete automaticky pokračovať v ladení ďalšej struny. Aj začiatočníci dokážu ladiť intuitívne a s istotou. Toto dramaticky skráti čas ladenia a tiež je veľkou výhodou pri výmene strún.

Kompaktný dizajn sa dobre hodí k veľkosti ukulele.  Ladička nezaberá prakticky žiadne miesto keď ju máte vo vrecku alebo v púzdre na nástroj, takže je ľahko prenosná.

Čeľusť má štipcový tvar, ktorý ladičku pevne drží. Roztvorenie štipca je 10 - 15 mm, čo je dostatočný rozsah pre akékoľvek ukulele. Výplňový materiál umožňuje pevné uchytenie spredu aj zozadu, čo zaistí presné ladenie.

Jedna mincová lítiová batéria umožňuje neuveriteľných 100 hodín používania. Aj keď cvičíte každý deň, bude trvať dlho, kým budete musieť vymeniť batériu.

Špecifikácie:

  • Ladenie 12-notové temperované ladenie (A4 = 440 Hz)
  • Rozsah (sínusová vlna) G3 (196.00 Hz) ~ A6 (1760.00 Hz) (kompatibilný so štandardným ladením G, C, E a A)
  • Presnosť +/- 1 cent
  • Napájanie lítiová batéria CR2032
  • Životnosť batérie približne 100 hodín (vstup A4)
  • Rozmery (Š x H x V) 43 x 29 x 24 mm
  • Hmotnosť 13 g (vrátane batérie)
  • Dodávané príslušenstvo lítiová batéria CR2032 na odskúšanie prevádzky
Ďalšie podobné produkty