HUDOBNINY.net
akciová cena Syntezátor Monotron delay KORG

Syntezátor Monotron delay KORG

Analógový syntezátor MONOTRON DELAY+originálny obal KORG Viac detailov

KRMNTDL

4959112089686

posledné kusy skladom

47,00 € s DPH

-20%

59,00 € s DPH

Syntezátor Monotron delay KORG - ...

Monotron Delay / Analogový Ribbon Syntezátor - Korg teraz vkladá vzrušujúce zážitky s analogovým syntezátorom do rúk komukoľvek.

Oznamujeme nové modely, Monotron Duo & Monotron Delay - Vezmite si analog so sebou kamkoľvek: To bola téma, ktorá stála za vznikom batériami napájanej verzie analógového syntetizátoru Korg do dlane, nazvanej neskôr Monotron. Teraz dostáva výkonný a obľúbený Monotron ďalších dvoch nových súrodencov. Monotron Duo s dvoma oscilátory ponúka schopnosti X-MOD pre generovanie ešte oveľa extrémnejších zvukov. Monotron Delay je vybavený efektom Space Delay, ktorý produkuje intenzívny analógový efekt Echo. U oboch modelov sa hrá na klaviatúru s ribbonovým kontrolerom a novými funkciami. Jednoduché ovládanie a použitie Monotron (5 knobov a 1 spínač) je živé a sympatické, sľubuje hodiny zábavy a hudobného vyjadrenia.

Náhodní používatelia i špecializovaní odborníci veľmi rýchlo zvládnu tvorbu melodií, DJ môžu používať báječné efekty na pódium, ďalšie zavedenie hráčov môže občerstviť predstavenie analógových vstupov možnosti sú praktické neomezené. Uchop Monotron, Monotron Duo, alebo Monotron Delay - Oneskorenie a vstup do sveta vzrušujúcich analogových syntezátorov.

Hlavné vlastnosti:

  • Space Delay ponúka analógové echa
  • Nový LFO s voliteľnou vzorkou trojuholníka alebo štvorca
  • Široký rozsah klaviatúry s Ribbonom
  • Originálny analógový (VCF) filter, prevzatý z klasických MS-10 & MS-20
  • Aux vstupný jack umožňuje aplikovať filter na ľubovoľný audio zdroj
  • Vstavané ozvučenie a napájanie z batérií ponúka možnosť hrať analógovým zvukom kdekoľvek
  • Slúchadlový jack pre tichý režim

Kombinácia klasického analógového syntetizátoru / efektu Space Delay - Nezameniteľnou súčasťou klasického zvuku analógového syntetizátoru bol dobrý Delay. Skôr viac, ako menej tento Delay vychádzal z páskového echa, kým nebol vyvinutý zodpovedajúci digitálny Delay. Monotron Delay je analógový syntezátor, optimalizovaný pre zvukové efekty. Okrem analógového oscilátora, filtra a LFO, je tiež vybavený efektom Space Delay, ktorý je nepostrádateľný pre bleskové, kozmické zvuky. Monotron Delay dokonca reprodukuje výškové zmeny, ktoré sa prejavia, keď zmeníte Delay time, podobne, ako tomu bolo u analógového páskového echa. Tento hutný a teplý Delay dodá vašim analógovým zvukom autentickosť!

Dual-Waveform LFO - Vzorky Low Frequency Oscilátora (LFO), využívané k modulácii výšky, teraz ponúkajú výber z dvoch tvarov vzorky nový štvorcový plus tradičný trojuholníkový. Obaja parametre, Rate (rýchlosť) aj Intensity (hĺbka) je možné nezávisle nastaviť. Okrem toho, trime na zadnom paneli môžete plynule upraviť tvar / smer trojuholníkového vzorky alebo šírku pulzu štvorcové vlny, takže máte ďalší stupeň voľnosti. V súvislosti s Delay, môže LFO vytvárať oslnivé efekty a ponúka tak jedinečné možnosti skrášlenie vašich songov.

Široký rozsah ribbon klaviatúry - Klaviatúra Monotron Delay s ribbon kontrolerom je vybavená 4-oktávovým rozsahom. Tento dizajn umožňuje ovládať výšku ešte agresívnejšie a dynamickejšie, čo z Monotron Delay robí silnou zbraňou pre DJ, ktorí potrebujú do davu púšťať neodolateľné zvuky. Inverzný biele klávesy a ozdôbky na tele pod špeciálnym osvetlením septembra, takže je Monotron Delay ideálny pre úderné vizuálne efekty v akomkoľvek klubovom prostredí.

Klasické filtre Korg - Špecifický tón analógového filtra (vcf) môže dramaticky zmeniť a obohatiť celkový zvuk. Monotron využíva ten istý preslávený vcf obvod, ako klasické, semi modulárny syntetizátory KORG MS-10 a MS-20. Tie prišli na trh asi pred 30 rokmi, a napriek tomu sú aj dnes obľúbené kvôli svojim agresívnym, dynamickým filtrom. Knob VCF Cutoff nastavuje frekvenciu zvuku filtra, knob VCF Peak pridá zosilnenie. Výkonný filter je základným prvkom každého analógového syntetizátoru, aplikuje dramatické zmeny zvuku a dodáva mu intenzívne osobitosť, ktorá je kľúčová pri živom hraní.

Ľubovoľne prepojiteľný filter - Vstupný jack (AUX), vstavaný v kompaktnom tele Monotron Delay umožňuje umiestniť ľubovoľný zdroj audio signálu do signálové cesty Monotron Delay, priamo pred analógový filter. Tým získate skvelú možnosť zapojiť KAOSSILATOR, gitaru alebo digitálny audio prehrávač do Monotron a využiť úpravy zvuku pomocou efektov filtra.

Vezmite si analog so sebou kamkoľvek - Monotron Delay má vstavaný mini reproduktor. To znamená, že vďaka napájanie na batérie a kompaktnej veľkosti, môžete využiť Monotron Delay kdekoľvek a kedykoľvek. Je tu tiež slúchadlový výstup, ktorý využijete pri tvorbe zvukov doma, pri nahrávaní, alebo po zapojení do zosilňovača či PA systému.

Našli sme 1 podobný produkt